Kongres Nowej Mobilności 2022 już we wrześniu

24 sierpnia 2022, 12:28

Kongres Nowej Mobilności, czyli III edycja największego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia, poświęconego rozwojowi zeroemisyjnego transportu, odbędzie się już we wrześniu w Łodzi. Czego można spodziewać się po tegorocznej edycji wydarzenia?

Organizatorzy Kongresu Nowej Mobilności – Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych (PSPA) oraz Miasto Łódź – spodziewają się 1000 uczestników, w tym ok. 200 ekspertów, prelegentów i praktyków rynku oraz kilkudziesięciu wystawców. Kongres ma być miejscem wymiany wiedzy, doświadczeń i idei kluczowych interesariuszy sektora zeroemisyjnych technologii.

Dla uczestników, a więc przede wszystkim osób zawodowo związanych z rynkiem elektromobolności, przygotowano blisko 100 merytorycznych spotkań w formule debat, sesji okrągłego stołu i warsztatów, a także wiele wydarzeń towarzyszących, tj. premiery, wystawy i pokazy. Celem przedsięwzięcia jest wypracowanie, a następnie promocja konkretnych rozwiązań wspierających rozwój sektora e-mobility w Polsce, dialog branżowy, edukacja w zakresie elektromobilności, prezentacja dostępnych rozwiązań i produktów związanych z transportem bez emisyjnym.

Więcej na temat wydarzenia można przeczytać w naszym wywiadzie z organizatorem – dyrektorem zarządzającym PSPA, Maciejem Mazurem. Wywiad jest dostępny TUTAJ.

Naszą relację z ubiegłorocznej edycji kongresu można znaleźć TUTAJ.

Kongres Nowej Mobilności odbędzie się w dniach 12-14 września 2022 r., na terenie Centrum Nauki i Techniki EC1, czyli największego centrum konferencyjnego w Łodzi.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy najpierw zarejestrować się pod adresem:
kongresnowejmobilnosci.pl/rejestracja/

Program wydarzenia oraz więcej informacji na jego temat można znaleźć na stronie: kongresnowejmobilnosci.pl/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!