Oleje TIPP OIL z systemem zwrotu pojemników

, 24 lipca 2020, 11:26

TIPP OIL to rozpoczynający działalność na polskim rynku producent środków smarnych. Firma ma swoją siedzibę w niemieckim Bergkamen, a znana jest z wprowadzenia pierwszego na świecie systemu zwrotnych plastikowych pojemników.

Opróżnione pojemniki są zwracane i profesjonalnie czyszczone przez partnerów firmy TippOil. Celem jest oczywiście utrzymanie plastiku w cyklu przez długi czas, zamiast produkowania nowych pojemników.

Asortyment TippOil obejmuje samochody osobowe, ciężarowe, maszyny rolnicze, maszyny budowlane, motocykle, a także oleje do silników dwusuwowych i czterosuwowych, okrętowych, hydrauliczne, turbinowe, sprężarkowe i specjalne. Gamę uzupełniają produkty z linii Car Care, takie jak płyny do chłodnic.

Więcej informacji na temat produktów TippOil można znaleźć na stronie internetowej: www.tippoil.com. Firma odpowiada na zapytania w języku polskim.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Olaolu Olusina, 24 lipca 2020, 14:14 1 0

Great products, good initiative, environment friendly.

Odpowiedz