NTK Vehicle Electronics wprowadza 35 nowych szerokopasmowych czujników tlenu

8 stycznia 2024, 15:54

Niterra – firma specjalizująca się w dziedzinie zapłonu i elektroniki samochodowej, wprowadza do swojej oferty 35 czujników tlenu NTK Vehicle Electronics. Te najnowsze produkty należą do grupy liniowych czujników szerokopasmowych.

Nowe czujniki tlenu firmy Nittera są istotnym elementem redukcji szkodliwych zanieczyszczeń w wielu silnikach. Czujniki regulacyjne i diagnostyczne działają poprzez ciągły pomiar tlenu w spalinach, a następnie przekazują te informacje do jednostki sterującej silnika pojazdu (ECU), która z kolei oblicza stosunek powietrza do paliwa i zapewnia lepszą wydajność katalizatora. W obliczu coraz bardziej rygorystycznych przepisów dotyczących emisji spalin znaczenie takich rozwiązań będzie coraz większe.

35 nowych czujników tlenu marki NTK jest już dostępnych w sprzedaży. Będą one montowane w modelach głównych producentów samochodów na całym świecie, m.in. Toyoty, Nissana, Renault i Volvo i są dostępne dla szerokiej gamy pojazdów, w tym popularnych crossover’ów Qashqai i RAV 4 Nissana i Toyoty, większego SUV-a XC60 Volvo i większego terenowego Land Cruisera Toyoty. Są one odpowiednie zarówno dla pojazdów z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi, jak i hybrydowymi. Nowe czujniki tlenu odpowiadają aż 267 oznaczeniom OE i pasują do162 modeli pojazdów. Dzięki temu marka NTK Vehicle Electronics pokrywa jeden z największych zakresów na rynku IAM.

Produkty z nowymi oznaczeniami znajdą zastosowanie w około 15 milionach pojazdów w regionie EMEA i zwiększą pokrycie rynku przez markę NTK Vehicle Electronics o ponad 2%.

– Z ogromną satysfakcją informujemy o rozszerzeniu naszej oferty aż o 35 innowacyjnych czujników tlenu. Ten krok podkreśla nasze silne zaangażowanie w ciągły rozwój asortymentu dla naszych cenionych partnerów handlowych na rynku wtórnym. Naszym priorytetem jest dostarczanie im wszechstronnych i aktualnych rozwiązań, zwłaszcza w kontekście kluczowych komponentów samochodowych. Nowa oferta nie tylko zwiększa portfolio, lecz również umacnia pozytywny wizerunek dotyczący wartości naszych produktów. Jest to nie tylko kwestia zadowolenia klienta, ale również budowania trwałych relacji opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Dzięki takim innowacjom umacniamy naszą pozycję na rynku, oferując kompleksowe i konkurencyjne rozwiązania dla naszych partnerów. – mówi Dawid Pauszek, Manager Technical Support Aftermarket Eastern Europe w Niterra EMEA GmbH.

Nittera oferuje swoim klientom jeszcze szersze możliwości usług, zwiększając swój zasięg na całym świecie.

Nowe dane dotyczące nowych czujników tlenu są już dostępne w aplikacji TecDoc.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!