NRF dodaje do swojej oferty przewody powietrza doładowującego

8 maja 2023, 15:52

Węże powietrza znajdujące się pomiędzy turbosprężarką a kolektorem dolotowym z biegiem lat zaczynają pękać lub się przecierać. Uszkodzona rura powietrza może powodować ubytki ciśnienia doładowanie co skutkuje spadkiem mocy. NRF wprowadza do swojej oferty 282 takie przewody.

NRF turbo rury

Firma NRF, dobrze znana jako producent i dostawca części do układów chłodzenia, wprowadza na rynek duży asortyment przewodów turbo. Ze względu na zapotrzebowanie rynku i przyszłe ambicje, firma zdecydowała się dodać tę grupę produktów do swojego portfolio.

W zależności od układu pojazdu, liczba i położenie przewodów turbo może się różnić. W układzie chłodzenia powietrza doładowującego stosuje się co najmniej cztery przewody: dwa po stronie intercoolera, jeden po stronie turbosprężarki i jeden po stronie kolektora dolotowego. Montaż przewodów rozgałęzionych odbywa się za pomocą opasek zaciskowych.

Przewody powietrza z turbiny NRF

Gama przewodów turbo składa się z 282 referencji do samochodów osobowych i lekkich dostawczych.  Cała gama przewodów turbo to produkty Easy Fit, więc w opakowaniu znalazły się odpowiednie opaski zaciskowe. To duża zaleta dla warsztatu, bo zapewnia łatwy i szybki montaż.

Wszystkie wprowadzone przewody turbo są wszechstronnie testowane we własnym centrum badawczo-rozwojowym NRF w Polsce.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się więcej o gamie przewodów turbo NRF!

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!