300 nowych referencji filtrów Magneti Marelli

29 marca 2023, 14:35

Magneti Marelli, w ciągu ostatnich dwóch lat, wprowadziło na rynek 300 nowych referencji. Obejmują one filtry paliwa, filtry oleju, filtry powietrza, filtry kabinowe. Nowości zapewniają wysokie pokrycie europejskiego parku samochodowego.

Filtry paliwa (88% pokrycie parku samochodów osobowych i dostawczych poruszających się po europejskich drogach) wykorzystują nowoczesne wkłady filtracyjne, które spełniają wymagania producentów samochodów. Zapewniają skuteczną separację osadów z wody (95% i więcej), co jest gwarancją ochrony.

W przypadku filtrów oleju (86% pokrycie parku samochodów osobowych i dostawczych poruszających się po europejskich drogach) oferowane są dwa typy: filtry puszkowe „spin-on” oraz filtry „eco”. Filtry typu „spin-on” dostępne są zarówno z zaworami przeciwzwrotnymi, jak i z zaworami obejściowymi (by-pass). Dzięki wysokowydajnym wkładom filtracyjnym, absorbującym i zatrzymującym zanieczyszczenia i cząstki stałe filtry
Magneti Marelli gwarantują ochronę silnika.

Filtry powietrza (80% pokrycie parku samochodów osobowych i dostawczych poruszających się po europejskich drogach) charakteryzują się niskimi oporami przepływu oraz wysoką skutecznością oddzielania zanieczyszczeń. Filtry powietrza z tłoczonymi plisami sprzyjają maksymalnemu przepływowi powietrza przy jednoczesnym wychwytywaniu zanieczyszczeń. Specjalne uszczelki poliuretanowe zapewniają szczelność, dzięki czemu do silnika dostaje się tylko czyste powietrze.

Dostępne w wersji standardowej, jak również z węglem aktywnym, filtry kabinowe (92% pokrycie parku samochodów osobowych i dostawczych poruszających się po europejskich drogach) zostały zaprojektowane z zachowaniem jakości oryginału. Dzięki precyzyjnemu spasowaniu i odpowiedniej szczelności zapewniają wysoką skuteczność filtrowania. Gwarantują świeże i czyste powietrze, wolne od kurzu, sadzy, uczulających pyłków
oraz gazów, takich jak ozon, dwutlenek siarki, tlenki azotu czy węglowodory.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!