Świece zapłonowe Brisk w motocyklach Husqvarny

17 marca 2022, 8:07

Husqvarna Motorcycles ogłosiła nawiązanie współpracy partnerskiej z Brisk, producentem świec zapłonowych. Zgodnie z nową umową, świece zapłonowe tej marki będą montowane we wszystkich silnikach Husqvarna Factory Racing startujących w Mistrzostwach Świata Motocross i Enduro 2022.

Od niedawna czeska marka z siedzibą w Taborze skupiła się na produktach wyścigowych. Wchodząc w sezon 2022, Brisk znacząco wzmocni swoje zaangażowanie w sporty motorowe, oferując wsparcie dla Husqvarna Factory Racing.

Dzięki nowemu partnerstwu technicznemu Husqvarna Factory Racing w 2022 roku będzie używać wyłącznie świec zapłonowych Brisk we wszystkich dwu- i czterosuwowych silnikach używanych w Mistrzostwach Świata FIM Motocross, Mistrzostwach Świata FIM SuperEnduro i Mistrzostwach Świata Hard Enduro FIM.

– Jesteśmy podekscytowani naszą współpracą z Husqvarna Factory Racing. W ostatnich latach BRISK skoncentrował się na produkcji szeregu specjalistycznych produktów dla sportów motorowych. Cieszymy się, że zespół pokłada zaufanie w produktach Brisk, postrzegamy to jako wyraz uznania dla naszych szeroko zakrojonych badań i rozwoju. W imieniu Brisk życzę zespołowi i jego kierowcą powodzenia w sezonie 2022 – mówi Hana Kajnarová – dyrektor sprzedaży Brisk.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!