Bez szkoleń nie ma rozwoju. Dostęp do wiedzy to podstawa w dzisiejszej branży napraw samochodowych. Czy jednak oferowane na rynku szkolenia dobrze odpowiadają na potrzeby mechaników? Pytamy o to w naszej nowej ankiecie.
Na wstępie warto rozróżnić szkolenia techniczne od tzw. szkoleń produktowych, które są formą przekazu związaną głównie z promocją danego produktu czy asortymentu. W naszej ankiecie pytamy o szkolenia stricte techniczne, poświęcone konkretnej tematyce związanej z naprawami pojazdów.
Zachęcamy do udzielenia odpowiedzi na kilka naszych pytań oraz podzielenia się swoimi opiniami w komentarzach pod artykułem. Wyniki ankiety opublikujemy wkrótce.
Ankieta została zakończona!
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.
Iglotkz, 13 listopada 2019, 16:34 5 0
Betis rządzi :)
Odpowiedz
Hubert, 14 listopada 2019, 7:20 3 0
Nie tylko. Są też szkoleniowcy z przedstawicielstw na bardzo wysokim poziomie.
Odpowiedz
Arturr, 14 listopada 2019, 8:47 0 0
Co polecasz konkretnie?
Odpowiedz
Hubert, 14 listopada 2019, 20:23 3 -1
ATE, TRW, Hepu, texa
Odpowiedz
rolnik, 17 listopada 2019, 20:50 2 0
ATE super , KYB też super.
Odpowiedz
Olek, 18 listopada 2019, 13:10 1 0
No i Hella. Uważam Pana Zenona za bardzo dobrego szkoleniowca.
Odpowiedz
Hubert, 18 listopada 2019, 18:34 2 0
Szkoda tylko że nie chce wychodzić poza wyuczony materiał. Podobnie jest z kolegami z bosza. Wykute jak modlitwa i kropka.
Odpowiedz
Specjalista, 18 listopada 2019, 13:14 2 -2
Ze szkoleniami w Polsce jest wiele problemów. Są szkolenia na których są przekazywane nieprawdziwe informacje. Są podawane informacje, które wprowadzają w błąd a także powodują powstawanie uszkodzeń poprzez nieprawidłową obsługę - potem przy próbie reklamacji jest ona odrzucana z opisem "błąd montażu". Są szkolenia, które prowadzą osoby bez wystarczającej wiedzy, osoby które oczytały się książek, wymieniły w życiu może kilka części a teraz są wielkimi ekspertami a z rzeczywistą naprawą pojazdów i problemami mają niewiele wspólnego. Są szkolenia gdzie prowadzący nie udzielają odpowiedzi na pytania. Są szkolenia gdzie na pytania pada odpowiedź "sprawdzić w instrukcji serwisowej pojazdu :-) ". Są szkolenia na których otrzymujemy materiały szkoleniowe zawierające błędy, a także błędy znajdują się na stronach WWW tych firm. Są szkolenia na których padają informacje niezgodne z osiągnięciami współczesnej nauki i techniki. Są także szkolenia bardzo dobrze przygotowane, zawierające wielką wiedzę przekazywaną w przystępny sposób, a osoby prowadzące naprawdę wiedzą o czym mówią. Temat szkoleń technicznych to temat rzeka. Raczej nie powinno się to skończyć na jednym artykule
Odpowiedz