Weź udział w badaniu rynku i pobierz raport!

6 lipca 2022, 8:58

Zachęcamy przedstawicieli warsztatów do udziału w naszym cyklicznym badaniu rynku. Wypełnienie krótkiego sondażu zajmuje mniej więcej 2 minuty. Warto zrobić to już teraz! Im szybciej zbierzemy wystarczającą ilość danych, tym wcześniej przygotujemy raport na temat sytuacji na rynku.

W naszym badaniu, pytamy przedstawicieli warsztatów o wyniki ich działalności w minionym półroczu. Poruszamy także aktualne kwestie rynkowe.

Barometr jest cyklicznym badaniem, którego celem jest ocena bieżącej kondycji branży części i napraw samochodowych oraz diagnoza czekających ją wyzwań i trendów. Przyczyń się do stworzenia barometru, wypełniając ankietę już teraz.

Ankieta została już zakończona. Zapraszamy do zapoznania się z jej wynikami w linku poniżej:

Branża motoryzacyjna po pierwszym półroczu 2022 – RAPORT

Ankieta została zakończona!

Projekt jest realizowany przez SDCM, portal MotoFocus.pl oraz Santander Bank Polska, przy nieocenionym wsparciu przedstawicieli warsztatów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

PIES, 16 lipca 2022, 9:59 6 0

Niech churtownie motoryzacyjne nadal wspierają " garażowców" i szarą strefę to za chwilę uczciwewarsztaty nie będą miały co robić.

Odpowiedz

NIE FRAJER, 17 lipca 2022, 17:06 0 0

Tylko uczciwe warsztaty. jak ten z nad morza, który wczasowicza uszczęśliwił naprawiając "wpadający" pedał sprzęgła wymieniając dobrą DWUMASĘ na jeszcze lepszą STARĄ-NOWĄ DWUMASĘ, dodając GRATIS przewód z pompki sprzęgła do wysprzęglika. Tylko WARSZTATY, trzeba robić na FRAJERACH WCZASOWICZACH i PODRÓŻNYCH KAPUCHĘ czy jak to mówią SZMALEC. Za ta usługę naprawy wpadającego pedału sprzęgła ZAJUMAŁ 4000 złociszy (4 tysiaki)..

Odpowiedz

Daro, 16 lipca 2022, 15:36 4 0

Szara strefa wymieniaczy chłamu jest coraz większa

Odpowiedz

prywatny, 18 lipca 2022, 17:38 4 0

Zbyt duża konkurencja nie zarejestrowanych warsztatów.Bardzo "głupia" walka hurtowni w sprzedaży części i urządzeń.

Odpowiedz

bardakrys, 19 lipca 2022, 8:44 1 0

Czarno widze przyszlosc nieautoryzowanych warsztatow,nalezy sie wziac rowniez za producentow,ktorzy zmieniaja w autach wszystko tylko nie jakosc aut.

Odpowiedz