Do oferty Inter Cars zostały wprowadzone nowe wycieraczki jednego z czołowych producentów

11 lipca 2023, 12:41

W sieci hurtowni i sklepów Inter Cars można teraz kupić pióra wycieraczek TRICO ExactFit oraz TRICO Force. Marka Trico, która wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych produkuje pióra wycieraczek zgodne z wieloma normami jakości. 

Nowe pióra wycieraczek w Inter Cars

Do oferty InterCars trafiły pióra z linii TRICO ExactFit oraz TRICO Force. Kupujący mogą wybierać pomiędzy następującymi zestawami:

TRICO EXACTFIT BEAM KITS – pióra wycieraczek bezszkieletowych, przód, zestaw 2 szt.
TRICO EXACTFIT CONVENTIONAL – pióra wycieraczek szkieletowych, przód, 1 szt.
TRICO EXACTFIT REAR – pióra wycieraczek dedykowanych, tył, 1 szt.
TRICO FORCE – pióra wycieraczek bezszkieletowych, przód, mocowania na hak i multiclip, 1 szt.

TRICO ExactFit

Gama TRICO ExactFit obejmuje linię tradycyjnych wycieraczek szkieletowych oraz linię wycieraczek bezszkieletowych. Są to odpowiedniki oryginalnych wycieraczek(fabrycznych) z mocowaniem dedykowanym dla danego modelu auta. Tradycyjne wycieraczki z widocznym szkieletem odpowiadają oryginalnym wycieraczkom stosowanym w starszych modelach samochodów. Wycieraczki bezszkieletowe są dla odmiany przeznaczone głównie do nowszych modeli pojazdów, ponieważ nie mają adapterów dla montażu w starszych autach (typ ramienia HOOK).
W przypadku wycieraczek bezszkieletowych TRICO, elementem gwarantującym sztywność pióra jest zatopiona w nim oryginalna „belka” wykonana w technologii Memory Curve Steel®, która zapewnia maksymalny kontakt pióra z szybą i równomiernie rozkłada jego nacisk. Po zamontowaniu do samochodu dopasowuje się do szyby, a później „zapamiętuje” swoje wykrzywienie. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w samochodach z mocno wyprofilowanymi szybami przednimi, czyli tam, gdzie tanie zamienniki wycieraczek oryginalnych nie spełniają swojego zadania i pozostawiają smugi lub nieoczyszczone pola.

TRICO Force®

TRICO Force® to wyjątkowo solidny model wycieraczek, wyposażony w opatentowany spojler typu swept-wing, który spełnia swoją rolę przy najwyższych prędkościach wiatru. To idealny wybór dla kierowców, którzy podróżują często, długo i w trudnych warunkach drogowych. Spojler Aerofoil VorTec™ „przecina” powietrze zapewniając maksymalny kontakt wycieraczki z szybą. Gumowy element HighGlide™ zapewnia płynniejsze i cichsze wycieranie, wytrzymała konstrukcja zapewniająca trwałość w każdych warunkach pogodowych, a technologia SWIFT® Easy Connection ułatwia montaż do większości ramion wycieraczek.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!