Saga Auto – Kierownik Regionalny

16 stycznia 2017, 13:58 Oferta może być już nieaktualna

sagaauto-logo

Firma Saga Auto powstała w 1996 roku.

Importer i Dystrybutor części zamiennych do samochodów japońskich i koreańskich
poszukuje kandydata na stanowisko:

Kierownik Regionalny
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: WR2017

Opis stanowiska:

  • rozwijanie regionalnych struktur sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych partnerów handlowych
  • prezentacja produktów firmy i przygotowanie oferty dla klientów
  • wdrażanie akcji promocyjnych i kontrola nad ich przebiegiem
  • sprawozdawczość z wykonywanej pracy (raportowanie wizyt u klienta, analiza sprzedaży w przydzielonym regionie)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży dystrybucji części zamiennych do samochodów osobowych – mile widziane rynek azjatycki
  • komunikatywność, dyspozycyjność, duża samodzielność, zaangażowanie w działaniu, entuzjazm i nastawienie na osiąganie celów
  • wykształcenie min. Średnie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne dla wykonywania pracy Kierownika Regionu

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
praca@sagaauto.com
z dopiskiem Kierownik Regionalny lub WR2017

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”