Ruszyły Wiosenne promocje od Boscha

, 3 marca 2022, 8:00

W Programie punktowym extra ruszyła kolejna edycja Wiosennych promocji od Boscha. Na uczestników czekają dwie promocje z nagrodami gwarantowanymi.

Nowe promocje Bosch:

  • Moc filtrowania, w której warsztaty są nagradzane za zakup filtrów
  • Siła hamowania, gdzie promowane są elementy układów hamulcowych

Po zrealizowaniu określonych poziomów zakupów uczestnicy odbierają nagrodę – rzeczową lub pod postacią punktów extra. W sklepiku Programu extra laureaci mogą wymieniać punkty na produkty z ponad 300 propozycji w takich kategoriach jak: dla warsztatu, dla domu, hobby, odzież, elektronika, uroda i wypoczynek.

W Wiosennych promocjach możesz zdobyć m.in.: klucz udarowy Bosch GDS w zestawie z wiertarko-wkrętarką Bosch GSR, ekspres ciśnieniowy Siemens EQ.500 czy aż 35 000 punktów extra!

Zgłoś się do Wiosennych promocji do 30.04.2022 r.

Jeśli jesteś już uczestnikiem Programu extra, zaloguj się do swojego konta na www.extra-program.pl i wejdź w zakładkę „Promocje”. Kliknij Moc filtrowania i naciśnij przycisk „Zarejestruj się”. To samo zrób w promocji Siła hamowania.

Nie masz jeszcze konta na Programie punktowym extra?

Nic nie szkodzi. Program extra jest otwarty dla wszystkich warsztatów kupujących produkty Boscha oraz Castrola. Do Programu możesz zarejestrować się w każdej chwili na www.extra-program.pl i zacząć uczestniczyć w promocjach czy zbierać punkty, które wymienisz na nagrody.

Promocje trwają od 1.03.2022 do 30.06.2022 r.

Planujesz wyposażyć swój warsztat w nowe urządzenia diagnostyczne?

Bosch ma dla Ciebie super ofertę na sprzęt do serwisowania klimatyzacji ACS/AC, testery usterek KTS lub urządzenie DAS 3000 S20. Za zakupy tych urządzeń od 1.02.2022 r. do 30.09.2022 r. otrzymasz nagrodę gwarantowaną. Szczegóły każdej z akcji znajdziesz na www.extra-program.pl w zakładce „Promocje”.

Klub Experta Bosch dla wybranych

Aktywne serwisy w Programie extra, które kupują produkty Boscha, otrzymują zaproszenie do Klubu Experta Bosch. To platforma z wartościową wiedzą dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych.

Klubowicze mają dostęp do specjalistycznej wiedzy z zakresu diagnostyki i naprawy samochodów, prawa, księgowości, zarządzania warsztatem oraz obsługi klienta. Mogą zapoznać się z poradami technicznymi od innych użytkowników Klubu, obejrzeć filmy instruktażowe i produktowe Boscha. Uczestnicy korzystają także ze specjalistycznych szkoleń online oraz biorą udział w Akademiach i konkursach wiedzy z nagrodami.

Dowiedz się więcej na stronie www.klubexpertabosch.pl.

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

realista, 4 marca 2022, 16:55 0 0

byłbym ostrożny z tymi zakupami u Niemca

Odpowiedz

StopAgresjinaUkrainie, 5 marca 2022, 16:34 1 0

Bosch ma fabryki w Rosji

Odpowiedz

Niunia, 8 marca 2022, 12:49 0 0

nie chodzi o fabryki w Rosji. Chodzi generalnie o to , że tego diabła oni sami sobie wykarmili i karmić będą

Odpowiedz