Nowa mobilna skrzynia narzędziowa Milwaukee

, 23 lutego 2022, 14:18

Milwaukee wprowadza kolejny element do sprawdzonego i uwielbianego przez profesjonalistów modułowego systemu przechowywania Packout. Najnowszym produktem, który rozszerza jego możliwości jest skrzynia na narzędzia z kołami. Może ona być używana do przechowywania i jako baza dla kolejnych elementów, a także jako siedzisko czy miejsce pracy.

Skrzynia narzędziowa Milwaukee

Najnowsza skrzynia jest elementem modułowego systemu przechowywania Packout, który już teraz składa się kilkudziesięciu produktów. Została ona zaprojektowana tak, aby zapewnić bezpieczeństwo przechowywanym w niej narzędziom, akumulatorom czy ładowarkom. Wykonana jest z odpornych na uderzenia polimerów. Dzięki wysokiemu stopniowi ochrony i specjalnej uszczelce pokrywy, narzędzia są chronione przed wodą i zanieczyszczeniami.

Dzięki zwiększonej pojemność skrzyni możliwe jest przechowywanie dużych narzędzi oraz materiałów. Skrzynia na narzędzia może przetransportować 113 kilogramów zawartości, sprawny transport gwarantuje uchwyt klasy przemysłowej, który ma taki sam udźwig. Dzięki 23 centymetrowym kołom ułatwiono przemieszczanie skrzyni po trudnym terenie np. przez budowę czy błoto. Jej dokładne wymiary to 956 mm x 609 mm x 401 mm.

Nowa skrzynia na kołach Packout łączy się ze wszystkimi innymi modułowymi elementami systemu, dzięki czemu jest bazą do budowy zestawu i dopasowania kolejnych jego elementów. Górna pokrywa skrzyni jest ukształtowana w taki sposób, że umożliwia wpięcie dwóch skrzyń obok siebie.

System szyn montażowych umożliwia montowanie elementów na ścianach pojazdów, w sklepach lub garażach, zapewniając łatwy dostęp, szybkie wpięcie i wypięcie, a także bezpieczeństwo zawartości. System ten otrzymał na początku 2022 roku certyfikat Dekra. Firma przeprowadziła testy, wykonane zgodnie z normą DIN EN 12642, podczas których sprawdzono zastosowanie w pojazdach do 3,5 tony.

System Packout  został zaprojektowany z myślą o potrzebach użytkowników, którzy z dostępnych modułów mogą stworzyć ponad różnych 100 kombinacji. Użytkownicy mają możliwość dowolnego łączenia i wymiany poszczególnych elementów z oferty skrzyń, organizerów czy toreb na narzędzia Milwaukee. Ujednolicony system łączenia elementów sprawia, że można je wszystkie mocować tworząc jeden zestaw.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!