Nowa wyważarka Rtec w ofercie firmy Bogusz

22 września 2021, 13:18

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów, firma Bogusz zdecydowała się rozszerzyć swoją ofertę urządzeń do obsługi ogumienia o nową wyważarkę marki Rtec.

Nowość to najwyższy model wyważarki Rtec SB76 z monitorem 19-calowym, który posiada trzy automatyczne pomiary odczytu: odległość szerokość i średnica koła. Urządzenie wyposażono w przejrzysty i łatwy w obsłudze program.

Wyważarka do kół z wyświetlaczem Rtec SB67 posiada automatyczny pomiar dwóch wartości parametrów opony, inteligentne przełączanie rodzaju wyważania „STD” i „ASL2”, wyposażona jest w system oświetlenia /laser/, wyświetlacz LED zapewniający łatwą i przejrzystą obsługę. Kalibracja urządzenia jest łatwa do przeprowadzenia.

Wyważarki Rtec posiadają wbudowany laser, który wskazuje niewyważenia koła na godzinie 6 (program Alu-S). Wszystkie wyważarki Rtec posiadają funkcje optymalizacji i podziału ciężarka, wał zamontowany w urządzeniu ma średnicę 40 mm tak, aby współgrał ze standardowymi akcesoriami. Dodatkowo wyważarki mogą być opcjonalnie wyposażone w adapter motocyklowy.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!