Poznaj urządzenia do obsługi klimatyzacji marki ELPRO

, 20 maja 2020, 23:18

Codziennie, od ponad 25 lat, poznajemy potrzeby warsztatów samochodowych. Zebrane doświadczenie pozwala nam na profesjonalną obsługę naszych klientów. Wsłuchując się w ich potrzeby stworzyliśmy własną markę ELPRO.

Jest to marka promująca wysokiej jakości sprzęt w umiarkowanych cenach. Zawarliśmy w niej szeroką gamę maszyn do obsługi wulkanizacji, podnośników warsztatowych oraz najwyższej jakości sprzęt do obsługi klimatyzacji.

Maszyny do obsługi klimatyzacji to produkty firmy OKSYS z Florencji (Włochy), których jesteśmy wyłącznym importerem w Polsce.

Rozmowy z naszymi klientami oraz obserwacja rynku skłoniły nas do wyprodukowania przez firmę OKSYS (pod naszą marką ELPRO) maszyny do obsługi klimatyzacji FREDDO.

Dobra cena, prosta obsługa i jakość spełniająca wysokie standardy europejskie to gwarancja zadowolenia z użytkowania tego sprzętu w wielu warsztatach i serwisach.

Kolejnym modelem, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów jest maszyna OKSYS AGRICOLD. Urządzenie to jest idealnie dostosowane do serwisu mobilnego. Dodatkowo wzmocniona waga oraz stopy antywibracyjne zabezpieczają urządzenie przed wstrząsami. Maszyna jest gotowa do połączenia z agregatem.

Wszystkie najnowsze modele OKSYS posiadają możliwość połączenia przez Bluetooth z darmową aplikacją OKSYGEN:

  • możliwość wyświetlenia i pobrania historii serwisowych
  • możliwość wyświetlenia i pobrania rejestrów dotyczących pracy urządzenia
  • filmy instruktażowe
  • aktualizacja bazy danych
  • uzupełnianie danych warsztatu
  • wysyłanie raportów dotyczących usterek bezpośrednio do serwisu

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony: https://elkur.pl

Artykuł sponsorowany Elkur

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!