To jest ciekawy rok dla Coframy, ale kolejny będzie SPECJALNY

4 września 2019, 23:12

W przyszłym roku firma Coframa będzie obchodziła dwudziestolecie istnienia. Dobrze się składa, gdyż oznacza to okazję do świętowania podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Drugim ważnym wydarzeniem, którym firma będzie chciała się podzielić podczas przyszłorocznych targów jest otwarcie nowej siedziby w Rabowicach pod Poznaniem. Nowa siedziba będzie nie tylko w końcu reprezentatywnym miejscem dla firmy, ale przede wszystkim pozwoli na lepszą organizację jej magazynów. Stok produktów w firmie jest niezwykle imponujący, można oszacować go na kilkanaście milionów złotych. Dzięki temu klienci postrzegają Coframę jako dostawcę zawsze dostępnych towarów, nawet tych rzadziej zbywalnych jak duże podnośniki nożycowe pod geometrię, montażownice do 56” itp…

– Nowa siedziba to pierwszy tak ważny krok milowy od 2000 roku, od czasu kiedy to stałam się pierwszym pracownikiem i pierwszym handlowcem Coframy. Firma wtedy należała do francuskiego holdingu, który był odpowiedzialny za sprzedaż i serwis marki Caterpillar w rejonie Europy Środkowej i Zachodniej. – wspomina Beata Broczkowska, Dyrektor Zarządzający Coframa Sp. z o.o. – Zadaniem Coframy miało być doposażenie w urządzenia premium firm siostrzanych w Polsce. Tak się złożyło, że obecnie jesteśmy firmą polską i na przestrzeni tych dwudziestu lat staliśmy się producentem i importerem urządzeń warsztatowych w Polsce. A i po części już w Europie.

Na przestrzeni tych lat zmieniała się oferta Coframa. W chwili obecnej firma jest właścicielem marki Nortec, wieloletnim partnerem takich producentów jak Ravaglioli, Texa, Eccotecnics, Nussbaum. Nieustanie dochodzą kolejne marki jak Hoffmann i Consul.

Sprzedawane przez Coframę urządzenia cieszą się popularnością ze względu na dobrą dostępność, wysoką jakość produktów i profesjonalny serwis.

Dla większości sprzedawanych produktów, przygotowane zostały filmy z montażu i uruchomienia, co ułatwia klientom lepsze zaznajomienie się z produktami i ich obsługą. Przykładowe filmy można obejrzeć poniżej:

Artykuł sponsorowany Coframa

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!