Chemia warsztatowa od Revline

8 sierpnia 2017, 9:39

Chemia Warsztatowa to nowa linia produktów marki Revline. Została stworzona z myślą o pielęgnacji samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych.

 

Nowe produkty są dostępne w ofercie sprzedażowej Rafinerii w Jaśle.

– Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej linii produktów, ponieważ zapotrzebowanie na chemię warsztatową jest duże. Mamy nadzieję, że produkty serii Revline AutoProtect spełnią oczekiwania wszystkich klientów. W przyszłości planujemy poszerzyć asortyment. – mówi Paweł Milejski, Prezes Zarządu Rafinerii w Jaśle.

Produkty serii Revline AutoProtect mogą być też używane do utrzymania czystości powierzchni przemysłowych, mycia posadzek i narzędzi warsztatowych. W ofercie znajduje się:

DiMax – stosowany do ciężkich zabrudzeń: drogowych, smarowych, olejowych. Przeznaczony do mycia silnie zanieczyszczonych posadzek w warsztatach samochodowych, halach przemysłowych.

EngineMax – przeznaczony do mycia silników samochodowych, narzędzi warsztatowych i innych części maszyn i urządzeń. Usuwa plamy ze smarów i olejów z posadzek w warsztatach samochodowych i halach przemysłowych.

FoamMax – usuwa zabrudzenia drogowe z samochodów ciężarowych, osobowych i innych pojazdów.

InsectMax – usuwa owady z karoserii samochodowej, szyb, reflektorów, zderzaków oraz spojlerów.

MaxClean – używany do mycia tłustych zabrudzeń, zabrudzeń ropopochodnych.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie http://revline.pl/

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!