Nowy tester SUN PDL 8100 Snap-on Equipment na rynku polskim

17 lutego 2023, 12:16

PDL 8100 jest testerem najnowszej generacji, opartym na całkowicie nowym procesorze i nowej płycie głównej. PDL8100 jest testerem samodzielnym, z wbudowanym kolorowym ekranem dotykowym 10-calowym oraz własnym zasilaniem. Urządzenie jest zaprojektowane z myślą o użytkowaniu w ciężkich warunkach warsztatowych, jest odporne na wstrząsy i zabrudzenia. 

Nowy flagowiec dzięki zastosowaniu nowego procesora i dedykowanego systemu operacyjnego jest szybszy. Poza diagnostyką szeregową PDL 8100 wyposażony jest w Tester Podzespołów oparty o wykorzystanie oscyloskopu 2-kanałowego wbudowanego w urządzenie z gotowymi procedurami pomiarowymi i danymi referencyjnymi dla danego komponentu.

Sam proces diagnostyczny wykorzystuje opatentowaną Inteligentną Diagnostykę, która prowadzi mechaników w logiczny sposób przez proces diagnozowania od ustalenia rodzaju usterki do rozwiązania problemu, oszczędzając im czas i czyniąc ich pracę bardziej wydajną i efektywną.

Inteligentna Diagnostyka na podstawie kodu błędu wskazuje każdą następną czynność, jaką należy wykonać i prowadzi użytkownika krok po kroku do znalezienia rozwiązania. Wyświetlane są tylko istotne informacje, dobrane dla konkretnego pojazdu i kodu usterki, jednocześnie system pozwala uniknąć wykonywania czynności, które w danym przypadku są zbędne lub niepotrzebne.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Marllo, 5 marca 2023, 18:04 0 0

Gdzie go kupić i jaka cena

Odpowiedz