Stalowe Wózki Narzędziowe MILWAUKEE

20 czerwca 2022, 9:25

Nowe wózki narzędziowe dostępne w ramach Stalowego Systemu Przechowywania zostały wyposażone w koła klasy przemysłowej dla łatwego transportu, obszerną przestrzeń ładowną i listwy zasilające pozwalające na ładowanie akumulatorów bezpośrednio na wózku. Wbudowane schowki, uchwyty na wkrętaki i kubki do przechowywania zapewniają dobry dostęp oraz odpowiednią organizację najczęściej używanych narzędzi ręcznych i części. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby miała dużą ładowność, ale była także mobilna i wszystkie narzędzia były łatwo dostępne.

W ramach Stalowego Systemu Przechowywania dostępne są między innymi: wózek narzędziowy na kółkach, o szerokości 78 cm z siedmioma szufladami i dostawka do niego z kolejnymi czterema szufladami, wózek o szerokości 117 cm z dziesięcioma szufladami i dostawka powiększająca go o kolejne sześć szuflad, a także wózek narzędziowy o szerokości 102 cm.

  • Wózek narzędziowy 78 cm, na kółkach z szufladami (nr artykułu 4932478849)

Mobilny, pakowny i praktyczny dzięki szufladom o ładowności 45 kg i dolnej szufladzie o ładowności 90 kg. Ma przemysłowe koła 125 mm (2x stałe, 2x obrotowe z hamulcami), wpuszczony, gładki blat z ABS z otworami na wkrętaki i dodatkowymi schowkami oraz tablicę z otworami na haki i uchwyty, która pozwala na łatwy dostęp do najczęściej używanych narzędzi. Wózek ma też dodatkowe boczne półki na butelki i puszki, organizer na elektronarzędzia w dolnej szufladzie i magnetyczną listwę zasilającą, dzięki której można wygodnie ładować akumulatory do narzędzi. Całkowity udźwig to 800 kg. Górna dostawka do tego wózka dostępna jest jako oddzielny artykuł (nr. 4932478850), dzięki niej wózek można powiększyć o kolejne 4 szuflady. Podobnie jak wózek, dostawka ma szuflady o ładowności 45 kg z cichym domykiem, każda z nich ma matę antypoślizgową. Dostawka ma amortyzujące narożniki z ABS oraz dodatkowe boczne półki na butelki i puszki.

  • Wózek narzędziowy 117CM, na kółkach z 10 szufladami (nr. artykułu 4932478852)

Kolejny, szerszy wózek jest także wyposażony w szuflady o ładowności 45 kg z cichym domykiem i dolną szufladę o ładowności 90 kg – każda z nich ma matę antypoślizgową. W dolnej szufladzie przygotowano organizer na elektronarzędzia i akumulatory. Wózek ma też składaną boczną półkę na butelki i puszki oraz wbudowany otwieracz do butelek. Dzięki magnetycznej listwie zasilającej możliwe jest ładowanie akumulatorów bezpośrednio na wózku. Łatwe przemieszczanie zapewniają przemysłowe koła 150 mm (2x stałe, 2x obrotowe z hamulcami), a całkowity udźwig wózka to aż 1360 kg. Górna dostawka dostępna jest jako oddzielny artykuł (nr. 4932478854), dzięki niej wózek zostaje powiększony o 6 szuflad. Podobnie jak wózek, dostawka ma szuflady o ładowności 45 kg z cichym domykiem, każda z nich ma matę antypoślizgową. Dostawka ma też wysuwany blat roboczy – do korzystania z laptopa czy robienia notatek i zamykane szufladki dla bezpiecznego przechowywania kluczy, portfela, dokumentów i innych ważnych przedmiotów. Dostawka ma amortyzujące narożniki z ABS, dodatkowe boczne półki na butelki i puszki oraz tablicę z otworami na haki i uchwyty.

  • Wózek narzędziowy 102 cm na kółkach

Ten model ma dwie ruchome półki do przechowywania butelek, sprayów i innego sprzętu, a także wbudowane schowki i składaną tylną półkę o ładowności 22 kg. Podobnie jak pozostałe wózki ten także ma szufladę o ładowności 45 kg z cichym domykiem i dolną półkę o ładowności 90 kg oraz listwę do ładowania akumulatorów. Dwa wyjmowane uchwyty na kubki można odwrócić do góry nogami, aby uzyskać równą powierzchnię lub całkowicie usunąć, aby przechowywać długie narzędzia w pionie. Ma także rowki w kształcie V do przytrzymywania materiału podczas cięcia lub wykonywania pomiaru. Wózek ma gumowe amortyzujące narożniki i przemysłowe koła 125 mm (2x stałe, 2x obrotowe z hamulcami). Całkowity jego udźwig to 315 kg.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!