Global Traders zmienia się w Felgeo.pl

25 sierpnia 2017, 10:10

Parafrazując znaną maksymę, bez wątpienia można przyznać, iż jedyną pewną rzeczą w życiu jest zmiana. Nie inaczej jest w przypadku obecnej w branży motoryzacyjnej od 2008 roku spółki GLOBAL TRADERS z Kostrzyna nad Odrą.

Od początku działalności spółka kojarzona jest przede wszystkim z dystrybucją hurtową i detaliczną felg aluminiowych i stalowych. To przeważająca część asortymentu. Uzupełnienie stanowi szeroka gama akcesoriów wulkanizacyjnych, mocowań i zabezpieczeń do kół, opon oraz chemii i kosmetyków samochodowych. Całość oferty nakierowana jest na „Koło” i zapewnia zaopatrzenie serwisów oponiarskich. Wspomniana na wstępie specjalizacja w zakresie felg aluminiowych i stalowych, to obecnie dynamicznie rozwijający się dział w spółce. Mając powyższe na względzie, Zarząd podjął decyzję o przekształceniu i zmianie nazwy na FELGEO.PL Sp. z o.o. sp. k.

Zmiana dokonała się z dniem 17.08.2017 r., a głównym jej celem było wzmocnienia rozpoznawalności marki, jaką stała się sama spółka. Nowy wizerunek sprzyjać będzie lepszemu pozycjonowaniu na rynku. Ułatwi także klientom dotarcie do oferty firmy, która prezentowana jest w wielu kanałach e-commerce, prasie i portalach branżowych oraz w samej siedzibie. Przekształceniu towarzyszą także wdrażane systematycznie nowe projekty, w tym reorganizacja kadrowa i obiektowa, jak również kontynuacja obecnych. Dobrym przykładem kontynuacji będą marki własne. W przypadku felg stalowych Stahlmann Räder, aluminiowych Carbonado. W przypadku akcesoriów wulkanizacyjnych, Stix. Wkrótce, modyfikacji doczeka się również strona główna sklepu internetowego. Poza atrakcyjnością graficzną, zyska także na przejrzystości i funkcjonalności. Poprzez opisane działania spółka dostosowuje się do trendów na rynku, stawia na rozwój. Stale modyfikowana oferta konstruowana jest na bazie oczekiwań i preferencji klientów.

Więcej szczegółów dotyczących firmy można znaleźć na: www.felgeo.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!