Wybrano nowego prezesa rady dyrektorów NEXUS Automotive International

27 czerwca 2024, 13:08

Na stanowisko prezesa globalnej firmy działającej w obszarze aftermarketu mianowany został G. Srinivasa Raghavan. Przed nowym prezesem stoi odpowiedzialne zadanie przewodzenia jednej z największych firm z sektora automotive aftermarket.

Nowy prezes NEXUS

Zgodnie z DNA firmy NEXUS od momentu jej powstania 10 lat temu, NEXUS wybrał lidera pochodzącego z szybko rozwijającego się rynku, Indii, na stanowisko prezesa zarządu.
To pierwszy raz, kiedy indyjski lider przyjmuje globalną odpowiedzialność tego rodzaju na motoryzacyjnym aftermarkecie, odzwierciedlając rosnącą rolę Indii w globalnej gospodarce.

Wybór ten stanowi przesłanie dla całej branży motoryzacyjnej, podkreślając rosnący wpływ Nexusa w Indiach i na szerszych rynkach azjatyckich. Jednocześnie pokazuje, jak innowacyjność jest sercem DNA NEXUS, ponieważ Raghavan jest liderem Ki-Mobility (TVS Group), bardzo innowacyjnego start-upu, który zmierza w kierunku dużego sukcesu.
Podkreśla również zaangażowanie firmy w rozszerzanie swojego zasięgu geograficznego, po przywództwie byłych prezesów z Bliskiego Wschodu (Akram Sharour) i Ameryki Południowej (Gerson Prado).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!