Nowy dyrektor generalny NGK SPARK PLUG Eastern Europe

29 listopada 2022, 9:27

Nowym Dyrektorem Generalnym NGK SPARK PLUG EUROPE został pan Tomasz Supady. Funkcja ta obejmuje w  sumie 14 krajów, w tym Polskę, kraje bałtyckie oraz kraje w kierunku południa Europy, aż po Bośnię i Hercegowinę, Rumunię oraz Serbię.

Jest to pierwsza zmiana na tym stanowisku od początku istnienia przedstawicielstwa firmy NGK SPARK PLUG w Polsce, czyli od 2003 r., wywołana przejściem na emeryturę dotychczasowego Dyrektora Generalnego, pana Wojciecha Łyżwy.

Tomasz Supady wnosi do firmy bogate, ponad 16-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej na niezależnym rynku wtórnym i doskonałą znajomość regionu Europy Wschodniej. Jest znanym partnerem biznesowym na tych rynkach oraz utalentowanym w zarządzaniu zespołem managerem. Posiada ugruntowaną wiedzę w dziedzinie Sprzedaży i Marketingu oraz Rozwoju Biznesu, zdobytą w międzynarodowych korporacjach, jak Philips Lighting czy BorgWarner.

W strukturach firmy Tomasz Supady będzie raportował do Dyrektora Europy Centralnej, pana Marka Kuntzsch’a, który podsumowuje jego wybór w następujący sposób:

– Jestem przekonany, że w swojej nowej roli Tomasz zapewni właściwy impuls do rozwoju firmy w tym regionie i  wykorzysta istniejący potencjał, jak również swoją szeroką znajomość rynków poza Polską.

Tomasz Supady tak komentuje rozpoczęcie pracy w NGK:

– To dla mnie zaszczyt i przywilej dołączyć do rodziny NGK SPARK PLUG. Kiedy poproszono mnie o podanie krótkiego cytatu, od razu pomyślałem o słynnym cytacie Wayne’a Gretzky’ego – jednego z największych zawodników NHL wszechczasów: Dobry hokeista gra tam, gdzie jest krążek. Wielki hokeista gra tam, gdzie krążek będzie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!