OSRAM TYREinflate 4000 – mały kompresor na wiele potrzeb

13 września 2023, 11:44

Kompresor OSRAM TYREinflate4000 to poręczne, bezprzewodowe urządzenie, które pozwoli na szybkie i komfortowe wyrównanie ciśnienia w oponach.

Kompresor Osram

Kompresor TYREinflate 4000 napompuje 13 calową oponę w niecałe cztery minuty, a 15-calową w sześć minut. Wbudowany akumulator jonowo-litowy pozwala na użycie go
w każdym miejscu, a podświetlany i czytelny wyświetlacz dodatkowo ułatwi pracę również po zmroku. Oprócz wygodnej funkcji bezprzewodowego pompowania, urządzenie wyposażono w metrowy kabel do ładowania typu USB-C, a także przewód zasilający z wtyczką do gniazda zapalniczki.

TYREinflate 4000 ma także szereg innych, przydatnych funkcji – można zaprogramować
w nim kilka wartości pożądanego ciśnienia, aby w każdym momencie i szybko napompować koło, a kompresor samoczynnie zakończy proces pompowania po osiągnięciu zadanej wartości. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest także lampka LED oraz zawór upustowy, przy pomocy którego można łatwo zmniejszyć ciśnienie.

Kompresor TYREinflate sprawdzi się nie tylko w samochodach. W zestawie dostępny jest zestaw trzech adapterów, dzięki którym można napompować także opony motocyklowe, rowerowe, te od przyczep, a nawet dziecięcych wózków. W sezonie letnim urządzenie można także wykorzystać do napełnienia powietrzem wszelkiego sprzętu sportowego – pontonów, piłek, basenów, materacy czy wodnych zabawek.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!