Kod QR zamiast instrukcji montażu na produktach NRF

9 lutego 2022, 11:39

Posiadanie procesów przyjaznych środowisku w dzisiejszych czasach jest bardzo ważnym tematem. Dzięki wydajnym procesom produkcyjnym, zarządzaniu odpadami i dopasowaniu rozmiarów pudełek, NRF również koncentruje się na tym temacie. Pudełka produktów NRF nie są zadrukowane, aby były jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

NRF wprowadza teraz nową etykietę z kodem QR na opakowaniach sprężarek. Ta etykieta zastąpi wydrukowaną instrukcję montażu sprężarki. Prowadzi to do znacznej redukcji zużycia papieru i transportu do różnych fabryk.

Instrukcja montażu sprężarki NRF zawiera podpowiedzi, jak pomyślnie zainstalować sprężarkę. Otwierając cyfrową wersję instrukcji, można ją wyświetlić w 10 językach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Ktoś, 10 lutego 2022, 8:52 1 0

Żeby jakość sprężarek była jeszcze lepsza :(

Odpowiedz

biski, 10 lutego 2022, 9:20 0 0

wiesz w pogoni za nowym asortymentem zapomnieli o jakości. o kilku ich grupach można powiedzieć to samo. Zresztą ich główny konkurent ma te same problemy

Odpowiedz