AS-PL na targach Automechanika w Dubaju

, 22 grudnia 2021, 9:18

Kolejne targi z cyklu Automechanika, odbyły się w dniach 14-16 grudnia 2021 roku w Dubaju. Na miejscu byli obecni reprezentanci firmy AS-PL, którzy prezentowali ofertę produktową spółki.

– Targi Automechanika Dubai, zgodnie z oczekiwaniami, okazały się dla nas bardzo udane” – podsumowuje Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy w AS-PL. – Nasze stoisko praktycznie przez wszystkie dni targowe odwiedzały osoby z wielu bliskich i odległych regionów świata. Byli oni bardzo zainteresowani ofertą produktową i aktualną działalnością spółki. To pokazuje, że jesteśmy rozpoznawalną, silną i godną zaufania marką – dodaje Paweł Kotala.

Targi Automechanika Dubai to jedne z największych targów na Bliskim Wschodzie. Każda edycja przyciąga do siebie wielu profesjonalistów zainteresowanych nawiązaniem kontaktów biznesowych, a także amatorów motoryzacji, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami rynkowymi i innowacjami. Na wydarzeniu obecnych było kilka tysięcy odwiedzających ze wszystkich zakątków świata. Mimo tak dużej liczby osób, wszystko udało się przeprowadzić z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Laci, 4 stycznia 2022, 22:03 0 0

Gratulacje, fajnie że się tak szybko rozwijacie.

Odpowiedz