Nowości w ofercie Kamoka

3 grudnia 2021, 12:17

Marka Kamoka pod koniec 2021 roku wprowadziła kilka nowości. Tym razem do sprzedaży wprowadzono zbiorniczki wyrównawcze płynu wspomagania kierownicy, dostępne w 6 różnych referencjach, oraz sprzęgła wiskotyczne wentylatora chłodnicy.

Zbiorniczki wyrównawcze płynu wspomagania Kamoka to 6 referencji do aut osobowych i dostawczych. Pakowane w folie, w komplecie zawsze z korkiem. Odpowiednia konstrukcja korka i zbiornika ogranicza niebezpieczne dla układu hydraulicznego wspomagania pienienie się płynu. Wykonany ze wzmacnianego tworzywa sztucznego zbiornik jest odporny na agresywne działanie płynu do wspomagania oraz jego wysokie temperatury. Łączenia zbiorników są testowane pod kątem szczelności by uniknąć wysoce szkodliwych dla środowiska wycieków płynów.

Zbiorniczki płynu wspomagania Kamoka są już dostępne u dystrybutorów i sprzedawane są w opakowaniach po 1 szt. Obecnie dostępne są do następujących marek aut: Audi, Seat, Skoda, VW.

Sprzęgła wiskotyczne

Sprzęgła wiskotyczne wentylatora chłodnicy Kamoka to 19 różnych referencji do aut osobowych i dostawczych. Sprzęgła wiskotyczne pełnią kluczową rolę w procesie chłodzenia silnika. W ofercie marki Kamoka dostępne są również sprzęgła z rolkami paska osprzętu. Wszystkie referencje posiadają zgodną z fabryczną charakterystykę załączania i rozłączania, a w zależności od referencji możliwość pełnego, bądź częściowego załączania.

Sprzęgła wiskotyczne wentylatora chłodnicy Kamoka są objęte programem „Do 7 lat gwarancji”, którego szczegółowe warunki są dostępne na stronie www.kamoka.eu.

Włączniki wentylatora chłodnicy Kamoka są już dostępne u dystrybutorów i sprzedawane są w pudełkach po 1 sztuce wraz z potrzebnymi do wymiany normaliami oraz informacją o prawidłowym przechowywaniu szczególnie ważnym dla trwałości i poprawnej pracy sprzęgła wiskotycznego. Obecnie dostępne są do następujących marek aut: Audi, BMW, Ford, Mercedes.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!