Motorsport – bez kompromisów, bez ryzyka – z CER MOTOR

29 września 2021, 23:56

Sporty wyczynowe, w szczególności związane z motoryzacją od zawsze gromadzą na trybunach miłośników tunningu, adrenaliny, kurzu, zapachu palonej gumy i benzyny. Będąc świadkami ekscytujących zmagań zawodników zastanawiamy się jak to możliwe, by uzyskać takie osiągi silników.

NAWYK SUKCESU

Cer Motor, jako wyspecjalizowana w asortymencie silnikowym firma, działa od kilkudziesięciu lat na rynku. Swój początek wzięła z ogromnej pasji, założyciela i wizjonera, Cezarego Ruszkowskiego, do zmagań w wyścigach i chęci ulepszania motorów do swoich aut wyścigowych. Ostatni silnik wolnossący BMW 2.0, należący do Lotus Exige, generujący 311 KM, został zmodernizowany właśnie przez niego. W swoich autach od Fiata 126P po wspomnianego Lotusa, na torach w Polsce i na świecie Cezary Ruszkowski udowadniał, że wiedza i doświadczenie zdobywane od najmłodszych lat są gwarantem zwycięstw.

Stosując się do idei Ferdynanda Porsche „Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i profesjonalnej firmie”, Cer Motor od ponad 40 lat rozwija się dla swoich Klientów. Jednym z segmentów części do silników, będących głównymi bohaterami Formuły 1, Nascar, WRC, Rally Cross i wielu innych jest dział Racing.

POCZUJ MOC

Części silnikowe, które oferuje Cer Motor do racingu dają gwarancję przeprowadzania bezpiecznych modyfikacji silników, ponieważ zjeżdżają z taśm fabrycznych czołowych producentów na rynku. Wykonywane są z najlepszych materiałów, odznaczających  się wysoką niezawodnością.

Kute tłoki panewki, zawory, wzmacniane uszczelki czy szpilki to podstawa bogatej oferty tuningowej Ceru. Najlepiej zaopatrzone  magazyny, centralny w Warszawie oraz w 37 największych miastach w Polsce to łącznie  kilkaset tysięcy referencji, w tym dedykowanych do Motorsportu.

Cer Motor dąży do ciągłego i nieprzerwanego powiększania swojego asortymentu, przede wszystkim z myślą o finalnym odbiorcy. Jego zadowolenie z profesjonalnej i kompleksowej obsługi to w Cer Motor podstawowe kryteria rozwoju.

PASJA –  TO WYRÓŻNIANIE SIĘ NA TLE KONKURENCJI

Cer Motor czynnie angażuje się w działalność wyścigową na najwyższym poziomie. Dopingowani i obsługiwani przez firmę zawodnicy zdobywają wielokrotnie miejsca na podium. Zawsze tam, gdzie w roli głównej występuje silnik, Cer zaznacza swoją obecność. Gościł na targach branżowych Warsaw Motor Show czy Tunnig&Motorsport, chętnie dzieląc się z Klientami wiedzą na temat części jak i ich wykorzystania. Wspiera współpracowników i Kontrahentów w spełnianiu marzeń i realizacji hobby. Daje poczucie bezpieczeństwa w pokonywaniu barier prędkości na torze jakością oferowanych produktów do sportów wyczynowych.

Doradcy w Cer Motor  to unikalne połączenie pasji, wiedzy i precyzyjnej znajomości rynku tunningowego. Łącząc w sobie te cechy zapewniają wszystko czego oczekuje zarówno wymagający klient jak i jego„ rycząca” maszyna.

Jeśli stawiasz wymagania swojemu silnikowi – żądaj tego co najlepsze.

Sprawdź co oferuje Zespół Cer Motor

Artykuł sponsorowany CER MOTOR