Środki smarne Champion, uwolnij cały swój potencjał

28 kwietnia 2020, 16:09

Firma Champion Lubricants produkuje każdy rodzaj oleju i smaru wymaganego w świecie motoryzacji, pomagając silnikom na całym globie w pełni wykorzystać ich cały potencjał. Środki smarne Champion, dystrybuowane do warsztatów i klientów w ponad 100 krajach, znane są ze swojej jakości, niezawodności i wytrzymałości.

Dzięki współpracy z wiodącymi dostawcami dodatków, produkty opracowywane w celu uwolnienia pełnego potencjału kierowców na całym świecie, posiadają zatwierdzenia producentów samochodów (OEM ). Coraz większy postęp w technologiach wytwarzania silników powoduje wzrost zapotrzebowania na nowe płyny eksploatacyjne, pozwalające spełniać rosnące wymagania, dodatkowo chroniąc sprzęt i zwiększając jego wydajność. Jest to model działania, który obserwujemy we wszystkich krajach, w których działamy. Rosnący popyt na nasze produkty zaowocował tym, że w Holandii rozwijamy z wielkim sukcesem własną sieć warsztatową, punkty Champion Service.

Champion Lubricants jest partnerem wielu mistrzostw, zespołów i zawodników sportów motorowych klasy premium. Partnerstwa te zapewniają nam uzyskanie dostępu do najbardziej wymagających platform badawczych, pozwalając nam testować środki smarne w ekstremalnych warunkach sportów motorowych. Otrzymywane wnioski możemy dzięki temu implementować do naszego asortymentu produktów.

Kontynuując swoje zaangażowanie w pomoc kierowcom w przesuwaniu granic ich osiągnięć, firma Champion jest teraz oficjalnym partnerem zespołu GRX w Rajdowych Mistrzostwach Świata FIA. Ta wymagająca rywalizacja, łącząca dreszczyk emocji związanych z rajdami z prędkością wyścigu na torze, stanowi dla nas idealną platformę do zaprezentowania mocy marki Champion. Dlatego też dodatkowo, jako oficjalny partner wspieramy cały cykl mistrzostw świata RX.

Czeski zespół Rajdu Dakar i Rajdów Samochodów Ciężarowych, kierowany przez Martina Macika Jr. jest idealnym ambasadorem ducha Champion Hero. Nawet w najbardziej wymagających warunkach wciąż dąży do jak najlepszych wyników. Z przyjemnością wspieramy jego ambicje, zarówno jako oficjalny dostawca środków smarnych, ale też jako oficjalny partner techniczny.

Champion Lubricants jest również dumnym, oficjalnym partnerem Mistrzostw Świata Enduro GP, SuperEnduro i X-Trial FIM, a także sponsorem tytularnym Enduro Test i nowego cyklu World Enduro Open Cup. Te ekscytujące, ekstremalne wydarzenia są idealnym partnerstwem, które uosabia wszystko to, co oznacza Champion Lubricants.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!