Nowości w ofercie Bizol

27 sierpnia 2019, 8:29

Marka Bizol zaprezentowała nowości w zakresie środków czyszczących m.in. środek  do układu dolotowego w silnikach Diesla.

BIZOL Diesel Intake Clean + c35 to profesjonalny środek czyszczący do układu dolotowego w silnikach Diesla, zaworu EGR i turbosprężarki. Rozpuszcza i usuwa typowe osady, takie jak węgiel, olej, żywica i lakier. Zawór EGR i turbosprężarkę należy rozmontować tylko w celu oczyszczenia w przypadku poważnego zanieczyszczenia sadzą i nieprawidłowego działania. Specjalna długa sonda rozpylająca z otworami rozpylacza zmniejsza ciśnienie, a zawór 360 stopni umożliwia łatwe dotarcie nawet w niedostępne miejsca. BIZOL Diesel Intake Clean + c35 należy stosować regularnie w silnikach wrażliwych na zanieczyszczenia wlotowe i nasycenie filtra DPF.

BIZOL Gasoline Intake Clean + c36 to środek czyszczący do usuwania osadów węgla i tłuszczu, żywicy, gumy i utleniania w obszarze dolotowym i przepustnicy, a także na częściach takich jak zawory, siłowniki, zawory EGR, wtryskiwacze, zawory motylkowe, mierniki masy powietrza i jednostki wtryskowej. Do czyszczenia części nie jest konieczny demontaż. Specjalna długa sonda zraszająca i zawór 360 stopni umożliwiają łatwe dotarcie nawet w niedostępne miejsca. Produkt nadaje się do silników benzynowych z turbosprężarką i bez niej.

BIZOL Gasket Remover+ c37 to środek czyszczący do usuwania wysuszonych i stwardniałych uszczelek części silnika i samochodu, takich jak skrzynia korbowa, głowica cylindrów, miska olejowa itp. Eliminuje warstwy farby, a także osady sadzy. Może być nakładany na metal, drewno, szkło, ceramikę, polietylen i polipropylen. Nie jest zalecany do stosowania na wrażliwych materiałach, takich jak materiały syntetyczne lub PCV. Przed zastosowaniem należy sprawdzić zgodność produktu na niewidocznej części materiału

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!