Akumulatory i oleje – największa platforma zakupowa w Polsce już działa

, 31 lipca 2019, 23:36

Posiadasz nadwyżki magazynowe w asortymencie akumulatorów lub olejów? Teraz możesz zredukować je w prosty sposób, korzystając z dwóch całkowicie nowych platform B2B. Przy okazji zyskasz dostęp do aktualnych cen na rynku hurtowym.

OlejeB2B oraz AkuB2B – tu nie ma przypadkowych sprzedających

Platformy OlejeB2B.pl oraz AkuB2B.pl powstały z myślą o wszystkich dystrybutorach części, warsztatach naprawczych, sklepach motoryzacyjnych czy firmach transportowych. Pozwalają nie tylko skutecznie sprzedawać produkty, ale także kontrolować zasoby magazynu.

Jak to działa? Na początek musisz zarejestrować się na platformie i przejść weryfikację. Obie porównywarki zostały stworzone wyłącznie dla jednostek z branży motoryzacyjnej, co jest sprawdzane poprzez charakter działalności oraz PKD (Polska Klasyfikacja Działalności). Pozwala to uniknąć tzw. sezonowych sprzedawców i jednorazowych kontrahentów, których nie brak na innych, niezwiązanych z branżą, platformach sprzedażowych.

Weryfikacja działalności prowadzonej przez sprzedawcę jest niezwykle istotna zwłaszcza w branży olejowej, gdzie na popularnych platformach sprzedażowych bardzo często odbywa się handel produktami niewiadomego pochodzenia, w tym także podrabianymi.

Poznaj ceny konkurencji

Kolejnym etapem po weryfikacji jest wystawienie swoich produktów na sprzedaż. Interfejs obu platform jest przyjazny użytkownikowi i jeżeli kiedykolwiek wcześniej korzystałeś np. ze sklepu internetowego, obsługa nie będzie dla Ciebie problemem. Jedną z głównych zalet platform jest dostęp do aktualnych cen na rynku hurtowym. Możesz porównać swoje ceny z cenami innych, szacując w ten sposób oferty producentów i dystrybutorów w różnych regionach kraju.

Nie masz czasu wysyłać sprzedanych produktów od ręki? Nic nie szkodzi. Wystarczy, że w swojej ofercie sprzedaży zaznaczysz jeden z wariantów czasu dostawy – 24/48/72 h. W ten sposób kupujący będą poinformowani, kiedy mogą spodziewać się przesyłki. Ceny zawarte w ogłoszeniach zawierają dostawę, dzięki czemu panuje pełna przejrzystość.

OlejeB2B i AkuB2B – tu klient też ma łatwiej

Platformy OlejeB2B i AkuB2B, dzięki weryfikacji sprzedawców, gwarantują bezpieczeństwo zakupów, co jest niezwykle istotne dla klientów. Otrzymują oni także wygodny interfejs, dostosowany do konkretnych grup produktowych. Pozwala on w szybkim tempie wybrać interesujący produkt poprzez wyszukiwanie po wartościach takich jak:

  • prąd rozruchowy czy pojemność w przypadku akumulatorów
  • klasa SAE czy pojemność opakowania w przypadku olejów.

Oszczędność czasu wynika tu także z innej bardzo ważnej kwestii. Potencjalny nabywca, przeglądając platformę, zyskuje od razu dostęp do pełnej listy dostępnych produktów wraz z ich cenami – nie musi tracić kolejnych minut na telefony do dystrybutorów czy też przeglądanie ich katalogów w celu ustalenia tych informacji.

Klient platform OlejeB2B i AkuB2B zyskuje także wygodny dostęp do pełnej historii swoich zamówień. Ma także do wyboru różne metody płatności – jak w standardowym sklepie internetowym.

Cena się liczy, ale nie tylko…

Sprzedając na platformach OlejeB2B i AkuB2B możesz dostosowywać swoją ofertę do potrzeb rynku oraz obserwować poczynania konkurencji. Jak wiemy, na współczesnym rynku części i napraw nie liczy się już wyłącznie cena.

O wiele większą wartość w wielu sytuacjach stanowi jakość obsługi klienta, pewność odpowiedniego dopasowania produktu czy czas dostawy. Jako sprzedawca na platformach OlejeB2B i AkuB2B dysponujesz bardzo dużym polem manewru.

Jeżeli nie chcesz sprzedawać pojedynczych produktów, możesz łączyć je w korzystne pakiety w ilościach hurtowych. Możesz też tworzyć oferty promocyjne, zachęcając tym samym dotychczasowych klientów do ponownych zakupów. Nigdy nie będziesz działać po omacku, dzięki możliwości stałego podglądu ofert pozostałych sprzedawców.

Nie czekaj i już teraz zarejestruj się, aby poznać funkcjonalności platform OlejeB2B.pl oraz AkuB2B.pl, które już wkrótce zaczną zmieniać na lepsze polski rynek motoryzacyjny.

Artykuł sponsorowany OlejeB2B i AkuB2

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Andy, 1 sierpnia 2019, 8:51 1 0

Nie można się zarejestrować.
system nie podaje powodu

Odpowiedz

Benek, 1 sierpnia 2019, 16:45 1 0

To ja poproszę tę beczkę Motula 2100 10w40 208l za 173,81 :)

Odpowiedz

Allemaniak, 1 sierpnia 2019, 18:10 3 0

A dlaczego piszecie, że to największa platforma zakupowa w Polsce, jak tam ledwie kilka ofert na krzyż...? To już na allegro jest tego 10x więcej

Odpowiedz

Jann, 11 grudnia 2019, 13:56 0 0

To kpina lepiej kupić u sprawdzonych sprzedawców , a nie starocie przez platformę.

Odpowiedz