Aplikacja dla warsztatów, którą pobrano już 20 000 razy

, 7 lutego 2019, 9:54

Aplikacja Motorservice cieszy się coraz większą popularnością wśród pracowników warsztatów: od jej wprowadzenia w 2016 roku została pobrana już ponad 20 000 razy.

Aplikacja Motorservice to łatwe w obsłudze narzędzie serwisowe i informacyjne z różnymi funkcjami, ułatwiające codzienną pracę serwisantów w warsztatach. Zawiera informacje na temat asortymentu produktów oraz pomoc techniczną, którą można uzyskać mobilnie na całym świecie w trzynastu językach.

– Jak pokazuje liczba pobrań, nasza aplikacja jest bardzo poszukiwana. Cieszy nas to, że jest tak często wykorzystywana. Jest ona przecież pomyślana jako bezpłatna usługa dla naszych klientów. Dlatego podczas jej opracowywania dokładnie sprawdziliśmy, jakie funkcje oferują naszym klientom realne korzyści – podkreśla Sven Zeitler, kierownik działu marketingu w Motorservice.

Narzędzie jest ciągle rozwijane: oprócz ulepszonych funkcji wyszukiwania zostało ono wielokrotnie zoptymalizowane technicznie. Jak informuje Sven Zeitler, w przyszłości będą dodawane nowe funkcje:

– Jeżeli rozpoznamy zapotrzebowanie u naszych klientów, sprawdzimy możliwość integracji odpowiedniego rozwiązania w aplikacji.

Funkcje aplikacji

Aplikacja Motorservice integruje know-how z różnych platform, np. z witryny internetowej przedsiębiorstwa, platformy wiedzy Technipedia czy sklepów internetowych i zapewnia wygodny i szybki dostęp do tej wiedzy za pomocą smartfona. Oprócz wiadomości dotyczących przedsiębiorstwa, filmów technicznych i dokumentacji z instrukcjami montażowymi, wyjaśnieniami systemów i radami diagnostycznymi użytkownik ma ponadto do dyspozycji funkcje wyszukiwania sprzedawcy czy wyszukiwania artykułów w katalogu TecDoc. Inną funkcją jest „Fake Check”. Po zeskanowaniu kodu kreskowego części Motorservice marki Kolbenschmidt, Pierburg, BF i TRW Engine Components użytkownik niezwłocznie widzi, czy części te są prawdziwe.

Aplikacja jest dostępna za darmo w sklepie Google Play Store do smartfonów z systemem Android™ oraz w App Store do smartfonów z systemem iOS.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!