Mniejsza emisja ciepła – dłuższa praca z myjką ciśnieniową TRYTON

21 listopada 2018, 23:29

Myjka na lata! Niezawodność i długi czas eksploatacji w przystępnej cenie. Tak producent określa nową myjkę ciśnieniową TRYTON TM18165. Urządzenie charakteryzują też kompaktowe wymiary i znakomita mobilność.

Wydłużona bezobsługowa praca jest możliwa dzięki zastosowaniu silnika indukcyjnego. Dzięki temu udało się wyeliminować elementy, które naturalnie, podczas pracy ulegają zużyciu i trzeba je okresowo wymieniać samodzielnie lub za pośrednictwem wyspecjalizowanego serwisu. Dodatkowo silniki indukcyjne charakteryzują się wyższą sprawnością, a co za tym idzie mniej nagrzewają się w czasie pracy. Nie dochodzi zatem do przegrzania podzespołów. Dzięki temu z kolei cykl ich bezawaryjnej pracy jest dłuższy, aniżeli w przypadku produktów o zbliżonych parametrach wyposażonych w silnik komutatorowy.

Dużym atutem maszyny są jej kompaktowe wymiary. Z powodzeniem można ją przechowywać w małych pomieszczeniach. Konstruktorzy zadbali również o wysoki komfort użytkowania – myjka ma duże koła oraz, co jest rozwiązaniem rzadko stosowanym – teleskopowy uchwyt transportowy. Kiedy pracujemy – rozkładamy go i mamy możliwość sprawnego przemieszczania myjki, a kiedy kończymy pracę – składamy i możemy przechowywać maszynę nawet na typowych regałach piwnicznych.

Całość jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, bogato wyposażona w akcesoria dodatkowe. Maszyna jest też bardzo łatwa w użyciu oraz niewymagająca zabiegów konserwacyjno-zabezpieczających. Godna polecenia wszystkim, którzy cenią sobie niezawodność i nie mają czasu na czasochłonne czynności serwisowe.

Kolejną zaletą jest cena maszyny – mianowicie jest ona jedynie nieznacznie wyższa od cen myjek z silnikiem komutatorowym (wymagających czynności serwisowych). Niezawodność i długi czas eksploatacji w przystępnej cenie.

Artykuł sponsorowany TRYTON

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!