Powstała strona internetowa RAVENOL PROFESSIONALS

26 września 2018, 12:27

Już jest! Funkcjonalna, nowoczesna i intuicyjna – nowo powstała strona internetowa RAVENOL PROFESSIONALS!

Witryna posiada nowoczesny design oparty na intuicyjnym menu, w którym kryje się cała zawartość serwisu, znacząco ułatwiając nawigację.

Warto podkreślić również prostotę przekazu oraz powściągliwość w zastosowaniu elementów graficznych serwisu, która w sposób automatyczny przekłada się na przejrzystość strony.

Witryna www.professionals.ravenol.pl składa się z kilku wyodrębnionych tematycznie podstron takich jak:

  • Informacje o sieci – zbiór najważniejszych informacji o sieci RAVENOL PROFESSIONALS, cele i idee powstania sieci warsztatów, oczekiwania organizatora wobec potencjalnych partnerów oraz idące za dołączeniem do sieci korzyści
  • Produkty – szeroki wachlarz produktów marki RAVENOL
  • Urządzenie ATF – szereg informacji dotyczących urządzenia do dynamicznej wymiany płynu ATF oraz płukania automatycznej skrzyni biegów – ATF PROFESSIONAL LINE wraz z specyfikacją techniczną oraz zakresem jego funkcji
  • Sieć warsztatów – interaktywna mapa, dzięki której w szybki i prosty sposób użytkownik znajdzie preferowany warsztat sieci RAVENOL PROFESSIONALS w swojej okolicy.

Na stronie znajdziemy również konfigurator doboru oleju – narzędzie, które za pomocą kilku kliknięć dobierze odpowiedni olej Ravenol do skrzyni biegów lub silnika dla dowolnego pojazdu.

Warsztaty sieci Ravenol Professionals mogą również skorzystać z pomocy ekspertów sieci w zakresie przeprowadzenia regeneracji konwerterów, a nawet regeneracji całej automatycznej skrzyni biegów. Moduły „regeneracja konwerterów” oraz „regeneracja skrzyń” dostarczą zainteresowanym mechanikom wszystkich niezbędnych informacji.

Ponadto na stronie znajduje się interaktywny moduł promujący najlepsze warsztaty należące do sieci Ravenol Professionals, które polecane są przez Ravenol Professionals wszystkim użytkownikom pojazdów.

Po zalogowaniu na stronę użytkownicy otrzymują dostęp do rozbudowanej bazy procedur wymiany olejów ATF, bazy wiedzy zawierającej artykuły i filmy szkoleniowe oraz dostęp do ekspertów pomocy technicznej i rzeczoznawców. Uczestnicy sieci uzyskują również dostęp do informacji o programie lojalnościowym, w którym za zgromadzone poprzez zakupy produktów smarnych punkty mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Strona www.professionals.ravenol.pl ma na celu ułatwić i usprawnić prowadzenie serwisu olejowego każdemu warsztatowi, który będzie należał do sieci oraz wspierać warsztat poprzez globalną strategię promocji i reklamy marki RAVENOL w Polsce.

Odwiedź nas i sprawdź jakie możliwości oferuje RAVENOL PROFESSIONALS.

Artykuł sponsorowany RAVENOL

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!