Opona Goodyear najlepsza w teście Auto Bild allrad

17 kwietnia 2018, 8:43

Opona całoroczna Goodyear Vector 4Seasons Gen-2 dla aut typu SUV osiągnęła najlepsze wyniki w teście porównawczym, przeprowadzonym przez ekspertów magazynu Auto Bild allrad.

Ogumienie całoroczne amerykańskiego koncernu uzyskało najwyższe oceny za osiągi na zaśnieżonych i mokrych drogach, bezpieczne zachowanie w warunkach aquaplaningu i niski poziom hałasu.

W kategorii „prowadzenie na śniegu” Goodyear Vector 4Seasons SUV Gen-2 okazała się lepsza od konkurentów, a jej osiągi były bardzo zbliżone do typowych opon zimowych. Produkt marki Goodyear uzyskał również dobre wyniki w badaniu aquaplaningu, zdobywając ex aequo pierwsze miejsce i uzyskując lepsze rezultaty niż typowe opony zimowe i letnie.

– Goodyear rozumie, że dla naszych konsumentów bezpieczeństwo w każdych warunkach pogodowych i drogowych jest najważniejsze. Dlatego postanowiliśmy stworzyć zrównoważoną oponę, która zapewnia najlepsze osiągi w każdych warunkach. W ostatnich pięciu latach produkty Goodyear zwyciężały w testach opon całorocznych częściej niż jakakolwiek inna marka, co potwierdza skuteczność naszych starań – powiedział Mike Rytokoski, dyrektor marketingu Goodyear w Europie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!