Sogefi na Targach Automechanika we Frankfurcie

10 września 2008, 0:00

Sogefi z siedzibą w Mantui, we Włoszech, działająca w dziedzinie systemów filtracji i elementów zawieszenia, zaprosza do odwiedzenia swojego stoiska na Targach Automechanika we Frankfurcie.

Zgodnie z duchem tegorocznej wystawy – redukcja emisji CO2 oraz ochrona środowiska – Sogefi Filter Division koncentruje się na ekologicznych aspektach produkcji filtrów takich jak przyjazne dla środowiska materiały filtracyjne czy wykorzystanie materiałów alternatywnych jak stopy metali i tworzywa sztuczne. Jedną z najnowszych innowacji firmy jest zintegrowana miska olejowa wykonana z tworzywa. Produkt ten został zgłoszony do nagrody Innovation Award 2008 w kategorii Systemy.

Dzięki wykorzystaniu miski olejowej tego typu możliwe jest zaoszczędzenie do 2 kg masy pojazdu co w połączeniu z innymi oszczędnościami przyczynia się do zmniejszenia zużycia paliwa, a tym samym do redukcji emisji dwutlenku węgla. Zastosowanie specjalnej mieszanki tworzyw sztucznych i włókien szklanych umożliwia integrację szeregu różnych funkcji co było jednym z celów prac nad nową miską olejową.

Sogefi zaprasza do hali 6.0, stoisko D50.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!