Chcesz wystawić swoje stoisko na targach? Ta oferta jest dla Ciebie!

21 września 2016, 11:48

Jesteśmy firmą specjalizującą się w międzynarodowych targach branżowych oraz konferencjach. Naszą misją jest świadczenie kompleksowych usług organizacji imprez, wystawiania na targach branżowych naszych Klientów oraz ich produktów. Dostarczamy usługi, które są odpowiedzią na każdą potrzebę w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju targów branżowych.

Nasz młody, energiczny zespół składa się z ludzi, dla których pasją jest budowanie strategii dla firm wystawiających się na targach branżowych. Kompleksowa obsługa włącznie z ustaleniem strategii, zamówieniem gadżetów reklamowych, rezerwacją hoteli, biletów lotniczych, indywidualnym projektem stoiska oraz zaopatrzeniem stoiska.

KABA events miała przyjemność wystawiać Klientów na targach branżowych m.in. w Mediolanie MCE Mostra Convegno Expocomfort Global Comfort Technology oraz Automechanika w Frankfurcie. Teraz przygotowywujemy się do nowych projektów, przed nami między innymi Szanghaj.

Dbamy o każdy szczegół, gdyż wiemy jak ważne są targi branżowe dla naszych Klientów. Dlatego też oferując obecność konsultanta KABA events, który jest do dyspozycji podczas trwania targów 24/7 sprawiamy, że nasi Klienci mogą się skupić na swoich Klientach.

Dane kontaktowe:

KABA events
E-MAIL: biuro@kabaevents.pl
ul. ZWYCIĘSTWA 14
44-100 GLIWICE

Artykuł sponsorowany KABA events

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!