Bieg po Wiedzę – wyniki

22 września 2015, 14:48

Dziękujemy wszystkim gościom Targów Inter Cars, którzy wzięli udział w naszym konkursie „Bieg po Wiedzę”. Spośród wszystkich prawidłowo wypełnionych kart z odpowiedziami, wylosowaliśmy kilka, których autorzy otrzymają nagrody główne.

Aby wziąć udział w "Biegu po Wiedzę" należało odebrać jeden z przygotowanych zestawów pytań od naszych hostess i wypełnić go. W razie potrzeby można było skorzystać z pomocy przedstawicieli firm, które przygotowały pytania (na stoiskach wystawców). Wszystkie karty z prawidłowymi odpowiedziami, które wróciły do naszych hostess wzięły udział w losowaniu głównych nagród.

Nagrody ufundowały firmy: TEXA, Varta, febi, ContiTech, MotoRemo, Nissens, Federal Mogul, Valeo, MS Motorservis, OSRAM, Hitachi, Vemo/Vaico, Wahler, Magneti Marelli.

[[photogallery=117]]

Lista zwycięzców:

Pierwsza nagroda: zestaw upominków + kość OBD od firmy TEXA – Zbigniew Hazuka – Auto Haz Serwis z Węgierskiej Górki

Druga nagroda: duży zestaw upominków – Aleksander Pecold – Mechanika Pojazdowa  Lwówek Śląski

Trzecia nagroda: zestaw upominków – Jakub Granatowski – GTRANS z Sanoka

 

Nagrody zostaną wysłane pocztą.

Dowiedz się więcej

MotoInnowacje 2015 i Bieg po Wiedzę na targach Inter Cars
MotoInnowacje 2015 i Bieg po Wiedzę na targach Inter Cars

Tradycyjnie nasz portal dokłada swoją cegiełkę do listy atrakcji przygotowywanych z okazji targów Inter Cars. Zachęcamy do udziału w konkursie Bieg po Wiedzę oraz w finałowym głosowaniu na najbardziej innowacyjne produkty i wyposażenie warsztatowe roku. MOTOINNOWACJE Zakończyliśmy internetowe głosowanie na produkty, które awansują do finałowego etapu konkursu MotoInnowacje 2015. Na najbardziej innowacyjne części oraz wyposażenie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!