Nowa witryna internetowa Auto-Elements

, 21 maja 2014, 22:15

Firma Auto-Elements, multi-dostawca części karoserii, uruchomiła nową witrynę internetową. W serwisie logicznie pogrupowano działy z informacjami o ofercie. Wyszczególniono korzyści płynące ze współpracy oraz zawarto szczegółową wiedzę nt. klasyfikacji części zamiennych GVO i wiele innych informacji. Strona dostępna jest w 5 językach.

Nowa strona internetowa została zaprojektowana od podstaw. Zmieniła się kolorystyka i logo firmy, a w barwach dominują szarości, czerń oraz pomarańcz. Firma zadbała, by strona www była ładna, oryginalna, estetyczna, dlatego do współpracy ze studiem komputerowym zaproszono zawodowych grafików i wybrano najlepszy projekt.

Nowy portal jest czytelny i cechuje się łatwą nawigacją. Strona ma strukturę jednopoziomową – do każdej informacji dociera się bezpośrednio i natychmiast, przez wybranie współrzędnych [X,Y] w menu górnym i bocznym, które zostały tak unieruchomione, by podczas przewijania treści były cały czas widoczne na ekranie (poza wersją na urządzenia mobilne). Na witrynie nie używa się głębiej zagnieżdżonych podstron. Wygoda nawigacji na www.auto-elements.pl została zobrazowana na jednym z załączonych zdjęć (galeria powyżej).

Dodatkowo witryna została wyposażona w przycisk do mapy strony (w dolnym prawym rogu) oraz okno do wyszukiwania fraz (pod lewym, bocznym menu). Zwłaszcza ta druga funkcjonalność może być bardzo przydatna, gdyż strona zawiera wiele informacji z zakresu prokonkurencyjnego prawa motoryzacyjnego GVO i warsztaty mogą na niej łatwo szukać informacji na ten temat.

Na podstronie „kontakt” umieszczono wizytówkę QR pozwalającą automatycznie wgrać do urządzeń mobilnych takie dane jak: nazwa, adres, telefony, mail, pozycja GPS, mapa, itp.

Na nowej witrynie łatwo odszukać informacje nt. całego zakresu oferty Auto-Elements (części nadwozia oryginalne-serwisowe, części zamiennnikowe, kosztorysy Audatex-DAT-Eurotax, itd.), znaleźć spisy korzyści ze współpracy z Auto-Elements przydzielone do danych grup celowych klientów (korzyści dla warsztatów niezależnych, dla ASO, dla flot, itd.), zamówić cennik na CD czy  newsletter z cotygodniowymi informacjami z branży ubezpieczeniowej i motoryzacyjnej, wypełnić formularz kontaktowy, itd.

Nowa platforma jest dostępna pod adresem: www.auto-elements.pl.

Szczegóły u doradców firmy Auto-Elements:
Katowice tel.: (+48) 32 2000 803, (+48) 32 2000 805
Website: www.auto-elements.pl
 

Dowiedz się więcej

Nowy cennik Auto-Elements
Nowy cennik Auto-Elements

Dostawca części karoserii, hurtownia Auto-Elements z Katowic, wprowadziła szereg zmian w programie cennikowym Multi-Cennik oraz zmieniła politykę rabatową. Nowy program cennikowy uwzględnia: szerszy zakres marek i modeli samochodów, szerszą ofertę części zamiennych nadwozia, nowy system rabatów hurtowych dla warsztatów i nowe, niższe ceny części. Auto-Elements z Katowic specjalizuje się w dostawach części karoserii oferując m.in. […]

Oryginalne części do Seatów dostępne w Auto-Elements Katowice
Oryginalne części do Seatów dostępne w Auto-Elements Katowice

Firma Auto Elements, dystrybutor oryginalnych części zamiennych, wprowadziła do swojej oferty części do samochodów Seat. Zamówione elementy są dostępne średnio w ciągu 48 godzin. Części do napraw blacharskich i mechanicznych w Auto-Elements Oferta obejmuje wszystkie modele Seata i wszystkie referencje potrzebne do napraw blacharskich i mechanicznych. Firma szczególnie poleca sprawdzenie referencji do modeli: Seat Toledo […]

Auto-Elements Gepardem Biznesu
Auto-Elements Gepardem Biznesu

Firma Auto-Elements Maria i Adrian Sklorz S.J. z Katowic zajęła 351 pozycję w rankingu magazynu „Europejska Firma” i dzięki temu uzystkała tytuł Geparda Biznesu 2010. W konkursie brany pod uwagę jest wzrost wartości rynkowej przedsiębiorstwa w przeciągu 2 lat. Tytuł przyznano 7728 firmom, które w okresie od 31 marca 2008 do 31 marca 2010 uzyskały […]

Firma z branży nagrodzona Gazelą Biznesu
Firma z branży nagrodzona Gazelą Biznesu

Na Gali Pulsu Biznesu w Katowicach 28 stycznia 2016 r. firma AUTO-ELEMENTS została po raz kolejny uhonorowana statuetką Gazeli Biznesu 2015. Auto-Elements, jako dostawca części nadwozia wszystkich kategorii  na rynku polskim, opiera swój rozwój na stosowaniu najnowszych rozwiązań IT i zaawansowanych baz danych, co umożliwia bezbłędne krosowanie rekordów baz danych z częściami zamiennymi różnych kategorii […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!