Nowy Oddział INTER-TEAM w Lesznie

28 sierpnia 2023, 9:15

Dwudziestego ósmego sierpnia br., nowy oddział sprzedażowy INTER-TEAM rozpoczyna swoją działalność. Oddział jest zlokalizowany w Lesznie przy ul. Luksemburskiej 5. Jest to szósty oddział spółki w Wielkopolsce i 84 w Polsce.

– Konsekwentnie rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży w Wielkopolsce, aby zapewnić klientom w tym regionie jak najlepsze usługi i szybki dostęp do części. Oddział w Lesznie otworzy nowe możliwości współpracy, a obecnym klientom zagwarantuje wygodne, codzienne dostawy i możliwość korzystania z szerokiego asortymentu dostępnego w oddziale – mówi Paweł Nowosielski, dyrektor ds. rozwoju oddziałów w INTER-TEAM.

Jak w każdej filii INTER-TEAM, klienci będą mogli realizować zakupy na miejscu – korzystając z zaplecza magazynowego lub osobiście odbierać uprzednio zamówione części i akcesoria. Oddział oferuje asortyment części zamiennych do aut osobowych i dostawczych, a także ofertę środków smarnych i płynów eksploatacyjnych.

– Zapraszamy właścicieli warsztatów z Leszna i okolicznych miejscowości do odwiedzenia nowego oddziału i zapoznania się z nasza ofertą. Chętnie rozmawiamy o indywidualnych potrzebach klientów związanych z rozwojem warsztatu, czy to od strony wyposażania i szkoleń czy umów inwestycyjnych. Nasz zespół odpowie na wszelkie pytania zarówno pod względem prezentacji asortymentu jak i oferowanych usług – dodaje Paweł Nowosielski.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!