DISTRIGO – szeroka oferta części i produktów motoryzacyjnych do aut różnych marek oraz oryginalnych części i akcesoriów do modeli Grupy Stellantis

21 września 2023, 8:03

Marka DISTRIGO została powołana do życia kilka lat temu przez Grupę PSA, specjalnie z myślą o niezależnym rynku dystrybucji części zamiennych. Obecnie jest ona zarządzana przez koncern Stellantis. W ofercie DISTRIGO znajdziemy nie tylko oryginalne części zamienne do pojazdów marek Grupy Stellantis czyli: Alfa Romeo, Citroën, DS Automobiles, Fiat, Fiat Professional, Abarth, Jeep, Lancia, Opel, czy Peugeot, szeroką paletę części i innych produktów Eurorepar dedykowanych samochodom różnych marek, ale także inne produkty motoryzacyjne mogące zainteresować niezależny rynek motoryzacyjny.

Co oferuje DISTRIGO warsztatom niezależnym?

Grupa Stellantis postanowiła wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie w logistyce międzynarodowej do jeszcze mocniejszego wejścia oraz zaznaczenia swojej obecności na motoryzacyjnym rynku wtórnym. Ambicją Grupy jest bycie globalnym dostawcą części, nie tylko do pojazdów własnych marek, ale także do wszelkich innych aut – niezależnie od ich marki czy wieku.

Dlatego oferta Distrigo:

  • obejmuje oryginalne części i akcesoria Peugeot, Citroën, DS, Opel, ale także od niedawna do marek Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Abarth, Jeep, Lancia. Teraz pod marką MOPAR proponowana jest bardzo bogata oferta oryginalnych części i akcesoriów do samochodów własnych marek Grupy Stellantis.

Distrigo proponuje również:

  • regenerowane fabrycznie części zamienne, które pozwalają ograniczać koszty i chronić środowisko naturalne, przeznaczone do samochodów Grupy Stellantis. To jeden z efektów zaangażowania się Grupy w gospodarkę o obiegu zamkniętym, której produkty cechuje wspólna nazwa SUSTAINERA.
  • produkty gamy EUROREPAR przeznaczone do obsługi i prostych napraw samochodów większości marek takie jak: części zamienne, akcesoria, opony, oleje itd.
  • Części Innych Producentów, pochodzące od znanych na rynku wtórnym producentów i dostawców części, takich jak TRW, SKF, Purflux czy Valeo (marka SWF) będące uzupełnieniem oferty marki EUROREPAR.

Oferta 360 stopni – dla warsztatów serwisujących pojazdy wielu marek

Dzięki posiadaniu tak szerokiego asortymentu DISTRIGO, będąc dostawcą części zamiennych i innych produktów motoryzacyjnych jest dla warsztatów partnerem, zapewniającym kompleksową ofertę dostępną „pod jednym adresem”.

Wszystkie części z oferty DISTRIGO dostarczane są na terenie całej Polski. Marka bazuje tu na doświadczeniach w dostawach do Sieci Autoryzowanych Stacji Obsługi swoich marek oraz do własnej sieci warsztatowej Eurorepar Car Service, a także do Warsztatów Niezależnych, które podpisały z Grupą Stellantis umowę o współpracy handlowej. 2 centralne magazyny DISTRIGO znajdują się w Polsce (Natolin i Bielsko Biała), co sprzyja temu, że popularne na rynku części są dostępne od ręki. Dostawy produktów do warsztatów mogą odbywać się raz lub dwa razy dziennie w zależności od ich lokalizacji.

Obecnie DISTRIGO intensywnie rozwija sieć mniejszych punktów zapewniających okolicznym warsztatom szybki dostęp do oferowanych przez Dystrybutora produktów. Tych punktów zwanych DISTRIGO RELAY jest już w Polsce blisko 30. W planach jest również stworzenie sieci najmniejszych obiektów z logo DISTRIGO – DISTRIGO MARKETS. Punkty takie obsługiwać będą najbliżej położone warsztaty, a także klientów detalicznych chcących samodzielnie dokonywać obsługi lub naprawy swoich pojazdów.

Co jeszcze wyróżnia ofertę DISTRIGO? Kompleksowe wsparcie dla wszystkich współpracujących warsztatów. Zamówienia na części i inne produkty można składać elektronicznie lub telefonicznie, a na pytania od pracowników warsztatów czeka Biuro Obsługi Klienta, czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00. Pytania można kierować drogą mailową: części@distrigo.com.pl lub telefoniczną 22 500 94 72.

Ofertę DISTRIGO wyróżnia także wsparcie handlowe dla klientów – dostęp do korzystnych ofert cenowych, akcje promocyjne, programy lojalnościowe oraz systemy animacji handlowej. Szczegóły na stronie: https://distrigo.com.pl

Nowoczesnym elementem wsparcia warsztatów współpracujących z DISTRIGO jest aplikacja SERVICE BOX. Zawiera ona informacje niezbędne do przeprowadzania obsługi oraz skutecznych napraw różnych pojazdów. W zależności od wybranego poziomu abonamentu, znajdziemy w aplikacji plany obsługowe rekomendowane przez producentów pojazdów, opcje sporządzania kosztorysu obsługi, czasy operacji serwisowych czy też metody napraw, wyjaśnione w prostej i przejrzystej formie. Aplikacja jest dostępna pod adresem: https://public.servicebox-parts.com/

DISTRIGO – skuteczne naprawy pojazdów różnych producentów

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z DISTRIGO, a chciałbyś, zostaw swoje dane kontaktowe. Kliknij na poniższy link, a następnie wybierz swoje województwo i naciśnij WYBIERZ.

Program dla warsztatów niezależnych – DISTRIGO PROFIT KLUB

Regionalni Koordynatorzy ds. Sprzedaży Części DISTRIGO skontaktują się z Tobą i przedstawią warunki, dzięki którym zyskasz dostęp do korzystnych ofert cenowych, systemów animacji handlowej czy programów lojalnościowych.

Artykuł sponsorowany DISTRIGO

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!