Inter Cars zajął wysokie miejsce w rankingu polskich pracodawców „Wprost”

26 maja 2023, 12:12

Grupa Kapitałowa Inter Cars została wyróżniona miejscem w czołowej „30” rankingu 50 najlepszych polskich pracodawców, przygotowanego przez tygodnik „Wprost”. Które miejsce zajął największy dystrybutor części zamiennych i lider branży automotive?

ranking

Ranking skonstruowano poprzez podliczenie punktów przyznawanych firmom za m.in. średnią wysokość podwyżek, odsetek osób zatrudnionych oraz zwolnionych, a także odsetek pracowników zatrudnionych na etat – na podstawie umowy o pracę, a nie na umowę cywilnoprawną. Analizie poddano szereg czynników istotnych z punktu widzenia pracownika.

– Grupa Inter Cars to ludzie, pracownicy i współpracownicy, którzy przez ponad 30 lat wspólnie z nami budowali pozycję rynkowego lidera. Doceniamy ich zaangażowanie i pasję, jaką każdego dnia wkładają w pracę. Mamy szczęście, bo pracujemy z pasjonatami, miłośnikami motoryzacji i entuzjastami nowych technologii – podkreślił w rozmowie z „Wprost” Krzysztof Zawistowski, Dyrektor ds. Kapitału Ludzkiego Inter Cars w Polsce.

Dzięki zdobytym punktom Inter Cars zajął 22. pozycję rankingu „Wprost”. Jest to zarazem najwyższa lokata wśród firm z branży motoryzacyjnej.

– Jako firma dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić pracownikom rozwój i osiąganie sukcesów zawodowych, a jednocześnie dbamy o utrzymanie balansu pomiędzy pracą a życiem osobistym. Kreujemy przyjazne środowisko dla dzielenia się wiedzą oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań biznesowych, dobierając pracowników w oparciu o ich kompetencje i wymagania związane ze stanowiskiem​ – dodaje Krzysztof Zawistowski.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Pacman, 2 czerwca 2023, 14:09 1 0

Hehhe, a to dobre... pewnie dlatego że cały IC zatrudnia 50 - max 100 osób a reszta to faktura Vat...

Odpowiedz