Inter Cars wchodzi na rynek norweski

28 lutego 2023, 10:29

W styczniu 2023 roku mapa krajów, w których obecny jest Inter Cars – polski dystrybutor części zamiennych, została poszerzona o nowy rynek. Norweski oddział firmy będzie nosił nazwę Inter Cars Norge.

Pierwsza filia Inter Cars w Norwegii rozpoczęła działalność w ostatnich dniach stycznia 2023 r. w Skedsmokorset, na obrzeżach Oslo. Jest to jednocześnie pierwsza filia dystrybutora w całej Skandynawii.

– Konsekwentnie realizujemy naszą strategię biznesową i dążymy do umacniania swojej pozycji w ujęciu światowym. Rozpoczęcie działalności w Norwegii jest kolejnym krokiem w tym celu. Planujemy przenieść najlepsze praktyki, które zebraliśmy na pozostałych rynkach i sprawnie zaimplementować je na nowym gruncie. Zapewniamy najlepszą dostępność towarów, wsparcie profesjonalnego zespołu handlowców, rozbudowany system logistyczny poprzez kilkanaście codziennych tras, a także konkurencyjne ceny – powiedział Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA.

Norwegia to 19. państwo, w którym Inter Cars posiada swoje filie. Spółka jest największym dystrybutorem części w Europie Środkowo-Wschodniej.

 – Od teraz norwescy klienci mają dostęp do pełnej oferty Inter Cars z lokalnego magazynu w Skedsmokorset, jak również z magazynów centralnych, w tym z Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu o powierzchni 65000 m2. Klientom w Norwegii oferujemy również możliwość składania zamówień przez Inter Cars e-Catalog, wraz z opcją korzystania z danych technicznych dostarczanych przez Haynes-Pro. Najlepszą, profesjonalną obsługę handlową i logistyczną zapewnia Trollrental AS, nasz partner na terenie Norwegii. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy działające na norweskim rynku motoryzacyjnym – powiedział Artur Prokopowicz, menadżer odpowiedzialny za rozwój projektu, Kluczowy Specjalista ds. Eksportu i Wdrożeń Inter Cars.

Dane kontaktowe norweskiego oddziału Inter Cars:

  • Inter Cars Norge AS
    Gjerdrumsveien 38, 2020 Skedsmokorset, Norwegia
    norge@intercars.eu
    www.intercars.eu
    +47 96 846 845

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

sennik, 28 lutego 2023, 21:58 1 -1

śpiwory podobno dobrze się sprzedają

Odpowiedz