Hengst przejmuje biuro sprzedaży w Warszawie

31 stycznia 2023, 8:45

Dnia 1 stycznia 2023 roku Hengst SE przejął biuro INEX Consulting w Warszawie wraz z jego pracownikami. Obie firmy współpracowały przez ponad 25 lat, a właściciel Inexu, Sławomir Góralewski i jego zespół, są w dużej mierze odpowiedzialni za rozwój marki Hengst na polskim niezależnym rynku części zamiennych.

W ramach planu sukcesji firma Hengst SE przejęła wszystkich pracowników firmy w warszawskiej centrali, tym samym ustanawiając 22. lokalizację na świecie. Z perspektywy partnerów biznesowych nic się nie zmieniło: te same osoby pozostają do dyspozycji klientów, a logistyka jest w dalszym ciągu prowadzona przez centralę Hengst w Münster.

Business Development Manager Tomasz Pędzikiewicz pozostał na pokładzie i jest nadal odpowiedzialny za kierowanie zespołem w Warszawie. Jego doświadczenie w branży i znajomości lokalnego rynku są częścią sukcesu Hengst w Polsce.

Dla firmy Hengst nowa lokalizacja jest logicznym krokiem w procesie poszerzania obecności na ważnym europejskim rynku. Globalnie pozycjonowana i bliskość klienta to zasady, dzięki którym firma zbudowała w ostatnich latach szeroką sieć dystrybucji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

marudny klient ), 31 stycznia 2023, 12:03 8 0

to chyba najlepsza ekipa ludzi wśród dostawców z jakimi współpracuję. Oby nic się nie zmieniło.

Odpowiedz

Anonim, 31 stycznia 2023, 21:31 7 0

Prawda

Odpowiedz

S.W.K., 2 lutego 2023, 9:03 7 0

Gratulacje i dziękujemy za wszystkie te lata.

Odpowiedz