Każda część jest ważna!

18 stycznia 2023, 23:42

Zarówno w biznesie, jaki i w codziennym życiu, wsparcie zaufanego partnera to jeden z kluczowych obszarów zapewniających sukces. Inter Cars każdego dnia dokłada starań, aby w oczach swoich klientów być postrzegany jako najbardziej zaufany wspólnik. O tym właśnie traktuje najnowszy film wizerunkowy zrealizowany przez polskiego dystrybutora.

– „Każda część jest ważna” to historia, mówiąca o zaufaniu i wsparciu bliskich. Film jest opowieścią bezpośrednio nawiązującą do naszego hasła  „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”, które znakomicie oddaje naszą filozofię biznesu. Film jest przykładem marketingu narracyjnego opartego na emocjach i opowiadaniu pewnej historii, która łączy ojca z córką nie tylko dzięki ich rodzicielskiej relacji, ale także dzięki miłości do tworzenia i wspierania się. Ta historia zwraca również uwagę na zawód mechanika jako profesję pełną pasji, satysfakcji i zapału do pracy – mówi Joanna Król, Z-ca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej.

Film „Każda część jest ważna” stworzony został we współpracy z krakowską agencją BeDigital i domem produkcyjnym Hi!Stories. Film został przygotowany również w wersji angielskiej dla spółek oraz anglojęzycznych partnerów Inter Cars.

Pełne wideo dostępne jest w tym miejscu:

#razemzintercars #intercarstogether #naprawiamzintercars #wybieramintercars

Artykuł sponsorowany Inter Cars SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Mechanik, 22 stycznia 2023, 20:43 2 0

Następnym razem niech zapinają pasy!

Odpowiedz