Są już katalogi MANN-FILTER 2005

2 lutego 2005, 0:00

350 nowych typów filtrów i dodatkowe funkcje serwisowe oferuje nowy Katalog 2005 MANN-FILTER dla dystrybutorów i warsztatowców. Katalog dostępny jest w formie drukowanej, na CD-romie oraz najbardziej aktualna wersja na stronie internetowej: www.mann-filter.com
Program filtrów producenta z Ludwigsburga obejmuje w tej chwili ponad 2500 typów filtrów do ponad 100 000 aplikacji. Katalog został uzupełniony o liczne aplikacje do nowych samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów i motocykli, które weszły na rynek w roku 2004.
Dwa nowe symbole czynią katalog MANN-FILTER jeszcze bardziej przyjaznym w użytkowaniu: są one umieszczone przy pojazdach, w których określony typ filtra nie jest zabudowany lub jeśli chodzi o część nie podlegającą wymianom serwisowym. Tym samym oszczędza się czas na dalszym poszukiwaniu. Tak jak do tej pory możliwa jest identyfikacja filtra na podstawie wymiarów lub innych danych. Dodatkowo na CD-romie zamieszczono animacje na temat poszczególnych grup produktowych, porady i instrukcje montażowe filtrów wymiennych.
Wszystkie aktualne katalogi dostępne będą także wkrótce w centralach polskich partnerów handlowych firmy MANN+HUMMEL:
AD Polska, Bronowski Auto Części, Fota SA, Hart, Inter-Team.
Firma MANN+HUMMEL została również wyróżniona przez TecDoc Informations System GmbH za doskonały serwis informacyjny dla warsztatów i otrzymała najwyższe wyróżnienie jako TecDoc Certified Data Supplier. TecDoc jest w Europie wiodącym systemem informacji dla identyfikacji i zamówień części zamiennych z branży motoryzacyjnej. System oferuje warsztatom bezpośredni dostęp do danych katalogowych producentów samochodowych części zamiennych.
Według danych TecDoc często zdarza się, że winę za niewłaściwie dostarczone części zamienne odpowiedzialność ponoszą sami producenci części, którzy podają niekompletne dane.
Dlatego TecDoc po raz pierwszy ocenił według różnych kryteriów 193 firmy, których produkty znajdują się w katalogu. Wśród kryteriów oceny znalazł się punkt dotyczący m.in. reakcji na zgłaszane reklamacje. Pierwsze miejsce w tym zakresie zajęły filtry marki MANN-FILTER. Kontroli pod względem przyjaznego użytkowania, kompletności danych i jednoznacznej zawartości informacji, podlegały dane dostawców samochodowych części zamiennych do samochodów osobowych i ciężarowych na aftermarket.
Ponadto ocenie podlegała także szybkość obsługi zapytań oraz szybkość i regularność aktualizacji danych. W tym zakresie MANN-FILTER spełnił wszelkie wymogi konieczne według TecDoc Informations System GmbH. Katalog TecDoc dostępny jest alternatywnie na 6 CD-romach, jednej płycie DVD oraz w internecie.  

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!