Superbrands Created in Poland dla marki Topex

3 kwietnia 2013, 8:53

Marka Topex została uhonorowana nagrodą Superbrands Created in Poland 2013. Jest to plebiscyt, w którym co roku nagradzane są najsilniejsze marki dostępne na polskim rynku.

Nagroda dla marki Topex

W tym roku w ramach projektu ruszyła inicjatywa Superbrands Created in Poland wyróżniająca marki powstałe w Polsce. Marka Topex, podobnie jak i inne biorące udział w plebiscycie, została nagrodzona na podstawie wyników szeroko zakrojonego badania konsumenckiego. Oparte na próbie 15 000 respondentów badanie przeprowadzane jest przez niezależny instytut GfK Polonia. Kluczowymi czynnikami są znajomość marki oraz skłonność do jej polecania.

W tegorocznym plebiscycie Superbrands Poland wzięło udział 1863 najpopularniejsze marki. Nagrodzonych zostało 318 z nich, co stanowi 17% ogółu biorących udział. Nagrody przyznawane były w 32 kategoriach w zależności od branży i kategorii produktów. Marka Topex odebrała nagrodę w kategorii remont i dekoracja wnętrz.

Dowiedz się więcej

Grupa Topex otwiera pierwsze Centrum Narzędziowe
Grupa Topex otwiera pierwsze Centrum Narzędziowe

Grupa Topex otworzyła w marcu 2013 roku dwa pierwsze Centra Narzędziowe, położone w Nowym Mieście Lubawskim i w Brodnicy. Centra mają być początkiem szeroko zakrojonego projektu wsparcia punktów sprzedaży tradycyjnej. Pilotażowe Centrum Narzędziowe powstało w Nowym Mieście Lubawskim przy współpracy z lokalnym partnerem – firmą Szlifmar. Ideą nowego centrum jest kompetentna i kompleksowa obsługa w […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!