Motoryzacja i GVO-4 strony Polski

29 września 2004, 0:00

Fundacja MULTI EXPERT zaprasza firmy branży motoryzacyjnej na Program Szkoleń Motoryzacyjnych 2004/2005, który rozpoczyna ogólnopolską akcją pod nazwą: “Motoryzacja i GVO-4 strony Polski”
Rok 2004 jest dla polskiej motoryzacji zupełnie wyjątkowy. Od 1 stycznia 2004 obowiązuje pakiet nowych ustaw ubezpieczeniowych, od 1 maja 2004 jesteśmy członkiem UE i funkcjonujemy w ramach jednolitego rynku gospodarczego, a od 1 listopada 2004 obowiązują w Polsce przepisy europejskiego rozporządzenia GVO 1400/2002, które radykalnie liberalizuje rynek dealerski.
Nasi przedsiębiorcy motoryzacyjni i właściciele floty otrzymają już za kilka dni nowe narzędzia rynkowe, ale czy będą umieli ich używać i korzystać z rocznych doświadczeń GVO w Europie? Czy wiedzą na jakich zasadach mogą się starać o nowe autoryzacje? Kiedy mogą bezpiecznie stosować części nieoryginalne? W jakim zakresie dokonywać serwisowania aut na gwarancji poza siecią autoryzowaną? Jak łączyć się w grupy zakupowe? Komu z zagranicy polski dealer będzie mógł sprzedawać auta?
W Polsce jednym z wydarzeń, które ma bezpośrednio poprzedzić wprowadzenie 1 listopada 2004 przepisów motoryzacyjnego GVO będzie ogólnopolski projekt edukacyjny przygotowany przez Fundację MULTI-EXPERT: “Motoryzacja i GVO – 4 strony Polski”
Cykl szkoleń będzie realizowany w:
7 – 8 października w Katowicach,
18 – 19 października w Poznaniu,
20 – 21 października w Trójmieście,
27 – 28 października w Warszawie.
Będzie to unikatowe przedsięwzięcie obejmujące (do wyboru):
A)
seminarium szkoleniowe (prowadzą Adrian R. Sklorz z Polski i Andrzej Małkowski z Niemiec):
“GVO – szanse i zagrożenia dla mojej firmy od listopada 2004”
B)
warsztaty szkoleniowe (prowadzi rzeczoznawca Rafał Pogorzelski)
“Ubezpieczenia – rozliczenia szkód i obrona dokumentacji technicznej po wejściu do UE”
Pełna informacja o szkoleniach na stronie internetowej
: www.expert.org.pl

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!