Inter Cars – Przedstawiciel Handlowy

21 lutego 2020, 12:34

Hurtownia Motoryzacyjna INTER CARS S.A. zatrudni Przedstawiciela Handlowego w rynku samochodów osobowych w zakresie terytorialnym Dąbrowa Górnicza – Olkusz.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Swobodę działania – lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie rozwoju umiejętności specjalistycznych, językowych – indywidualnie dobrany do potrzeb

Twoje przyszłe zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie swojej bazy
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych
  • Monitoring i analiza rynku pod kątem szans sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie relacji z klientami opartych o partnerską współpracę

Bądź na tak, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znasz lokalny rynek motoryzacyjny
  • Znasz budowę pojazdów osobowych
  • Posiadasz prawo jazdy kategorii B
  • Masz optymistyczne podejście do świata i ludzi
  • Poruszanie się po środowisku MS Office nie sprawia Ci trudności

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: mczerni1@intercars.eu