Polskie firmy z branży motoryzacyjnej zaproszone do Gruzji

17 sierpnia 2022, 13:21

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tbilisi we współpracy z Ambasadą RP w Tbilisi planuje organizację Misji Gospodarczej polskich firm z branży motoryzacyjnej do Gruzji w dniach 14-16 września 2022 r.

Organizatorzy zapraszają polskich przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynek gruziński do wzięcia udziału w Misji Gospodarczej, która ma na celu promocję oferty polskich przedsiębiorstw oraz ich wspieranie poprzez umożliwienie bezpośrednich kontaktów biznesowych z gruzińskimi przedsiębiorcami.

Program wizyty będzie obejmować prezentacje polskich firm i produktów, w szczególności producentów i dostawców części zamiennych do samochodów, części zamiennych do transportu kolejowego w tym składu pociągu, ładowarek do samochodów, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, usług ładowania, maszyn do transportu odpadów, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych. W ramach misji, polskie firmy będą miały możliwość odbycia spotkań B2B z kluczowymi podmiotami gruzińskimi z branży motoryzacyjnej, spotkań informacyjnych z instytucjami państwowymi oraz organizacjami z otoczenia biznesu.

Uczestnicy Misji ponoszą koszty: przelotów, zakwaterowania oraz wyżywienia. Zainteresowane osoby mogą zarejestrować się do udziału w wydarzeniu poprzez formularz dostępny na stronie: https://www.paih.gov.pl/rekrutacja-misja_gospodarcza_do_Gruzji

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Erlo, 18 sierpnia 2022, 8:10 4 0

Organizatorzy nie mają pojęcia o branży - organizują misję w czasie największych targów motoryzacyjnych. żenada.

Odpowiedz

Roman, 19 sierpnia 2022, 11:41 1 0

gorszego terminu nie mogli wybrać.

Odpowiedz

Esen SKV, 19 sierpnia 2022, 20:43 1 0

Chyba zrezygnujemy ze stoiska na targach we Frankfurcie tylko po to by tam jechać...Nie no żart oczywiście. Laur bezmyślności dla organizatorów terminu - z taka precyzją trafić w najgorszy moment - czapki z głów.

Odpowiedz