XVIII Konferencja Stacje Kontroli Pojazdów 2024 – zapowiedź

26 marca 2024, 15:59

Tradycyjnie pod koniec maja odbędzie się kolejna edycja konferencji szkoleniowej „Stacje Kontroli Pojazdów”. Konferencja organizowana jest przez Polską Izbę Stacji Kontroli Pojazdów (PISKP). Wydarzenie ponownie odbędzie się w Zakopanem.

Konferencja odbędzie się w dniach 22-24 maja 2024 roku w Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem. Stolica Tatr będzie gościła uczestników konferencji już po raz 12-ty.

Hasło tegorocznej konferencji to: „20 LAT DLA SKP”. Jest ono nawiązaniem do historii stowarzyszenia, gdyż pierwsze spotkanie branży odbyło się właśnie 20 lat temu.

Konferencja PISKP jest jednym z największych i zarazem najbardziej popularnych spotkań o charakterze szkoleniowym, skierowanym do przedstawicieli środowiska badań technicznych pojazdów w Polsce. Tym razem dodatkowo, z uwagi na wyjątkową okazję, będzie miała bardziej uroczysty charakter.

– Dołożymy wszelkich starań, aby jak zawsze konferencja w Zakopanem była przestrzenią, gdzie zaproszeni goście oraz wybitni specjaliści będą mogli podzielić się z Państwem wiedzą, swoimi doświadczeniami oraz poruszą najistotniejsze problemy, dotyczące systemu badań technicznych pojazdów w Polsce. Zaprosiliśmy także do udziału w naszej konferencji przedstawicieli resortu infrastruktury, cyfryzacji, ITD, TDT oraz Policji. Zagadnienia, które chcielibyśmy poruszyć, zawarliśmy w szczegółowym programie konferencji.

Partnerzy konferencji w części technicznej przedstawią referaty dotyczące nowych rozwiązań dla stacji kontroli pojazdów. Jak co roku, konferencji będą towarzyszyły stoiska dostawców wyposażenia dla SKP, na których zaprezentowana zostanie najnowsza oferta dla naszej branży. W programie konferencji są przewidziane również elementy rozrywkowe, a dodatkowym atutem jest bardzo bogata oferta części relaksacyjnej Bachleda Hotel Kasprowy w Zakopanem. – czytamy w zaproszeniu od Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów.

Szczegółowy program konferencji można pobrać TUTAJ.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!