Rasowa „wielosezonówka” od Strial

10 marca 2020, 11:36

W marcu pojawiła się w Polsce nowa opona europejskiej marki STRIAL – STRIAL ALL SEASON. Jej najważniejsze cechy to m.in.: wielosezonowość, relacja jakości do ceny, europejska produkcja, niski poziom hałasu i 5 lat gwarancji.

STRIAL ALL SEASON to nowa, całoroczna opona do samochodów osobowych z homologacją zimową potwierdzoną oznaczeniem 3PMSF. Tegoroczna nowość francuskiej marki została zaprojektowana tak, aby przy optymalnym koszcie, dobrych osiągach i rasowym wyglądzie, zapewnić kierowcy bezpieczeństwo. Jej konstrukcja jest dostosowana do optymalnego zachowania w każdych warunkach pogodowych, na mokrej, jak i suchej nawierzchni. Zrównoważone osiągi opony mają zapewnić kierowcy jednakowe właściwości jezdne i pełne bezpieczeństwo przez cały rok. W oponie zastosowano nową mieszankę krzemionki, która odpowiada za optymalne hamowanie na mokrej i suchej nawierzchni oraz niskie opory toczenia optymalizujące zużycie paliwa. STRIAL ALL SEASON wyróżnia się wzorem bieżnika o kształcie „rybiej ości”, który nadaje jej wyjątkowy, rasowy wygląd.

STRIAL ALL SEASON dostępna jest w sprzedaży w Polsce od marca 2020 roku, w rozmiarach od 13 do 18 cali, profilach: 70-40 oraz z indeksami prędkości od T do W.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!